Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TEK

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
14.5.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

32

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KočarJan

M

2011OŠ VODMAT
PrepeluhBert

M

2011OŠ VODMAT
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KlemencKatarina

Z

2014OŠ VODMAT
RudolfSinja

Z

2012OŠ VODMAT
FrangežEva

Z

2012OŠ VODMAT
GerbecŽiva

Z

2011OŠ VODMAT
BanjacLara

Z

2011OŠ VODMAT
JerančičMaša

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RaduljZora

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NakrstNina

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Bricelj ŠtokaJan

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarjetičDomen

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunOskar

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DečmanMojca

M

2009OŠ KAŠELJ
Savkocić VidmarAljaž

M

2009OŠ KAŠELJ
FočićJaka

M

2009OŠ KAŠELJ
IssahMarkus

M

2009OŠ KAŠELJ
JagerLuka

M

2009OŠ KAŠELJ
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KlemencHana

Z

2009OŠ VODMAT
Pekez PavlekovićLuna

Z

2010OŠ VODMAT
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
HočevarLan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JarcTilen

M

2008OŠ KAŠELJ
LjutićDin

M

2007OŠ KAŠELJ
PogačarŽiga

M

2007OŠ KAŠELJ
RačinovićAmrah

M

2008OŠ KAŠELJ
OmahenZara

M

2008OŠ KAŠELJ
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PivkBeja

Z

2008OŠ VODMAT
Perko Špoljarič Lana

Z

2007OŠ DRAVLJE
JustinRuth

Z

2007OŠ DRAVLJE
KraljŠpela

Z

2007OŠ ZADOBROVA


ARHIV:
16.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

161

17.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

70

18.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

62

19.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo

58