Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TEK

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

161

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MarterKristjan

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BlažkoJur

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LengarBine

M

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
Bratkovič KolešaNik

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
Dejak Rok

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
KotnikBrin

M

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
AnzelcAnže

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
TrdanTevž

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanBine

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
Pavlin David

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
PodbojJakob

M

2010OŠ VODMAT
ŠalamunRui

M

2010OŠ VODMAT
BučarTadej

M

2009OŠ SOSTRO
PleškoLeon

M

2009OŠ SOSTRO
Grad Janez

M

2009OŠ SOSTRO
VrečarDavid

M

2009OŠ SOSTRO
Srebot Jure

M

2010OŠ SOSTRO
LoparnikLiam

M

2010OŠ KAŠELJ
IčičMatic

M

2010OŠ KAŠELJ
MalićIgor

M

2010OŠ KAŠELJ
VuilovJurij

M

2010OŠ KAŠELJ
SeverAnže

M

2010OŠ KAŠELJ
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
DoltarStela

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TomcLiza

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BrulecJulija

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
MartinjakBrina

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
SiličZala

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
NovakEvita

Z

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrbanijaUla

Z

2010OŠ OSKAR KOVAČIČ
Vidmar TomažičNika

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Planinc ZakonjšekBrina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
DirnbekŽiva

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
MichieliEma

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ZanoškarNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
GrosarTaja

Z

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠarkanjAlja

Z

2009OŠ VALENTINA VODNIKA
KoritnikAnja

Z

2010OŠ VODMAT
ŽagarMaruša

Z

2010OŠ VODMAT
HrenkoGaja

Z

2010OŠ VODMAT
BevcSofia

Z

2010OŠ VODMAT
SouidiVeronika

Z

2009OŠ VODMAT
PogačarEla

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DemšarIris

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DolinarIza

Z

2010OŠ SOSTRO
Škulj Nika

Z

2010OŠ SOSTRO
StrahEma

Z

2010OŠ SOSTRO
Milavec Tjaša

Z

2009OŠ SOSTRO
Rus Brina

Z

2010OŠ SOSTRO
Otoničar Tjaša

Z

2009OŠ KAŠELJ
SavnikIza

Z

2009OŠ KAŠELJ
Poljšak Mina

Z

2010OŠ KAŠELJ
HamzićNiara

Z

2010OŠ KAŠELJ
KaradžičNika

Z

2010OŠ KAŠELJ
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GabrijelčičSvit

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MišigojŽiga

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DoltarSvit

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VelikonjaRok

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SuljkanovićEmanuel

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ZupanMark

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Počivalšek VajsNils

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
GmeinerMax

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
SlemenšekŽan

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ĐorovićLuka

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČernjakNik

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠkrinjarAljaž

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PirtovšekRok

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinMatjaž

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PinteričJure

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanSamo

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
BizjakAnže

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
ShterlyayevOleksandr

M

2007OŠ VODMAT
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
SouidiMartin

M

2007OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
Žunić Mai

M

2008OŠ KAŠELJ
ZajcJakob

M

2008OŠ KAŠELJ
KuharLan

M

2007OŠ KAŠELJ
LucevićDavid

M

2007OŠ KAŠELJ
LjutićDin

M

2007OŠ KAŠELJ
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Babič Stela

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SuhadolcUrša

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Grm Lara

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RepšeŠpela

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ZemljaričZara

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Vidergar Naja

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Vrtar Katarina

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Horvat MačekZoja

Z

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Harbaš Brina

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogmeTisa

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
PantarKatarina

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LukanAna

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
VukmanTanja

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Kodermac Lara

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičJerca

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KostrićIza Dora

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Loboda ŽagarMia

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SrdićSofia

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
ŽvokeljAjda Katarina

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinDominika

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
BarlovičVita

Z

2008OŠ VODMAT
TrevenAlja

Z

2008OŠ VODMAT
HrenkoErin

Z

2008OŠ VODMAT
Kelava Maja

Z

2007OŠ VODMAT
GerbecTina

Z

2008OŠ VODMAT
KočanTara

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MitrevskaAnastasija

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ContaTara

Z

2008OŠ SOSTRO
ŠubeljZala

Z

2008OŠ KAŠELJ
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GrmFilip

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Okorn Jurij

M

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MahmutagićEdvin

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
SmiljanićStefan

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Rotar PaušičTin

M

2005OŠ MIRANA JARCA
LengarBrin

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
MarušičJaro Svit

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrenceBart

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ĐorovićFilip

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VukmanBorut

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČernjakSvit Leon

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VulićArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RepovžArne

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SokličLev

M

2006OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KostrićMaksim

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
ŽitnikAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LevičarTim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
SavskiBela

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
IstiničOrson

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
FilipičTimotej

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
MandićSergej

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunDomen

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kržin Tim

M

2005OŠ SOSTRO
KondićSašo

M

2005OŠ SOSTRO
PeklajLan

M

2005OŠ SOSTRO
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MarnJera

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TomcAna

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Terglav Nina

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
Kranjec Varga Inja

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BrenkAjda

Z

2006OŠ KOSEZE
Rotar PaušičLina

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
VeseličEma

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
VerbincIra

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
GlobokarSara

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽigonNeža

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
JakličKatja

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
PugeljŠpela

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BrodnikAnelie

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BarlovičMia

Z

2006OŠ VODMAT
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
PopovićTara

Z

2006OŠ ZALOG
Gabrič BroničLunja

Z

2006OŠ ZALOG
OsojnikLana

Z

2006OŠ ZALOG
LamovsekMarija

Z

2006OŠ ZALOG
CamiltiEma

Z

2006OŠ ZALOG
KozlevčarAnja

Z

2005OŠ SOSTRO
BabnikMaša

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO


ARHIV:
17.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

70

18.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo  

62

19.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na Kristalno palačo

58