Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
100 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire
Krogla
Kopje
Disk
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14)
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14)
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12)
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12)
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 5. 10. 2019
SKUPNO - 1500 m, starejši mladinci
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
145
12920
Škafar Ambrož
TRK
2000
4:27.39
762,0
2
30
0
Bonifačić Fran
CRO
2000
4:47.28
635,0
3
15
0
KOMAROV Alexandr
ANA
2001
4:56.40
581,0
4
94
0
Giacomo Baldassi
ITA
2000
5:05.55
528,0
5
49
6752
Kocina Rok
GO
2001
5:20.72
446,0
6
31
0
Crnjac Tihomir
CRO
2001
5:21.45
443,0
7
59
8381
Vendramin Boštjan
GO
2000
5:34.91
375,0
8
55
1538
Stanič Matej
GO
2000
5:55.65
282,0
21
259
Uršič Lan
BRE
2001
DNF
0