Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina B

Ljubljana, 1.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PUC TOMASŠENTVID8.75886,0
200TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.76886,0
300PETROVSKI VALJMDOL9.13791,0
400ERMAN ERAZEMMKRANJEC9.20739,0
500ŠOBA TAJFRSANETA9.32747,0
600ORTAR NACERJAKOPIČ9.38741,0
700KOSEC GARAJ STAŠJMDOL9.53718,0
800ZADRAVEC MAJFRSANETA9.62691,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PUC TOMASŠENTVID8.74886,0
200TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.74886,0
300PETROVSKI VALJMDOL9.08791,0
400ŠOBA TAJFRSANETA9.25747,0
500ORTAR NACERJAKOPIČ9.27741,0
600ERMAN ERAZEMMKRANJEC9.28739,0
700KOSEC GARAJ STAŠJMDOL9.36718,0
800ZADRAVEC MAJFRSANETA9.47691,0
900ŽAGAR BORŠENTVID9.53677,0
1000NOVAK GABERFRSANETA9.77619,0
1100ŠAHIĆ KRESLIN JONFRSANETA9.80612,0
1200MIŠKOVIĆ JAKAHSMREKAR9.81610,0
1300LAMBERGAR DAVID JAKOBRJAKOPIČ9.92587,0
1400SIMIĆ JANJMDOL9.93582,0
1500GRAŠIČ TIMONHSMREKAR9.97573,0
1600BODONI NEBOJŠADRAVLJE9.98571,0
1700ŠABOTIĆ EMMANHSMREKAR10.04556,0
1800ANDRIJAŠI DOMINIKFRSANETA10.13536,0
00LULIĆ NAJDRAVLJEDNS0
00ŠONC NIKVVODNIKDNS0
00BOISA LIANVVODNIKDNS0
00ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČDNS0
00BADIĆ ADNANFRSANETADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PUC TOMASŠENTVID8.74886,0
200TURŠIČ ŠIBENIK GREGORVVODNIK8.74886,0
300PETROVSKI VALJMDOL9.08791,0
400ZADRAVEC MAJFRSANETA9.47691,0
500NOVAK GABERFRSANETA9.77619,0
600MIŠKOVIĆ JAKAHSMREKAR9.81610,0
00LULIĆ NAJDRAVLJEDNS0
00ŠABOTIĆ TAISRJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠOBA TAJFRSANETA9.25747,0
200KOSEC GARAJ STAŠJMDOL9.36718,0
300ŽAGAR BORŠENTVID9.53677,0
400ŠAHIĆ KRESLIN JONFRSANETA9.80612,0
500BODONI NEBOJŠADRAVLJE9.98571,0
600ŠABOTIĆ EMMANHSMREKAR10.04556,0
00ŠONC NIKVVODNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ORTAR NACERJAKOPIČ9.27741,0
200ERMAN ERAZEMMKRANJEC9.28739,0
300LAMBERGAR DAVID JAKOBRJAKOPIČ9.92587,0
400SIMIĆ JANJMDOL9.93582,0
500GRAŠIČ TIMONHSMREKAR9.97573,0
600ANDRIJAŠI DOMINIKFRSANETA10.13536,0
00BADIĆ ADNANFRSANETADNS0
00BOISA LIANVVODNIKDNS0