Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4 x 100 m
Krogla
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4 x 100 m
Krogla
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
EKIPNO
Rezultati
Področno ekipno prvenstvo OŠ Grosuplja v atletiki
Ljubljana, 30. 09. 2019
SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši učenci
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
1
0
0
HOČEVAR JOŽE
STIČNA
5.18
941,0
2
0
0
KASTELIC TILEN
LAGROS
5.10
923,0
3
0
0
DŽELILOVIĆ ADNAN
STIČNA
5.01
903,0
4
0
0
MARINKO MARTIN
BREZLJ
4.99
898,0
5
0
0
LOTRIČ ALJAŽ
ŽELEZNIKI
4.90
877,0
6
0
0
LEGAT ALEKSANDER
STIČNA
4.84
864,0
7
0
0
PURGAR JOŠT
BREZLJ
4.79
852,0
8
0
0
TOMINC DOMEN
ITGV
4.61
811,0
9
0
0
KOŠIR MARKO
ITGV
4.57
802,0
10
0
0
DRAŠLER MATEJ
ICVRHNIKA
4.55
798,0
11
0
0
LEGAN VID
LAGROS
4.51
788,0
12
0
0
PETERNELJ BINE
ŽELEZNIKI
4.48
782,0
13
0
0
KOKELJ URBAN
ITGV
4.39
761,0
14
0
0
KOPRIVEC LUKA
PGRADEC
4.01
673,0
15
0
0
DAJOVIĆ SERGEJ
ŠMARJESAP
4.00
671,0
16
0
0
OSREDKAR MARCEL
PGRADEC
3.85
636,0
17
0
0
ZABUKOVEC BENJAMIN
ŠMARJESAP
3.84
634,0
18
0
0
MRAVLJAK JAKA
ICVRHNIKA
3.81
627,0
19
0
0
PEKLAJ TEODOR
PGRADEC
3.79
622,0
0
0
UREVC ALEXEI
GORJE
DNS
0
0
0
DIZDAREVIĆ EMAN
ŠMARJESAP
DNS
0
0
0
CZUBA TOMASZ
ŠMARJESAP
DNS
0
0
0
ARČON ANŽEJ
ICVRHNIKA
DNS
0
0
0
SNOJ TIM
GORJE
DNS
0
0
0
BREJC BOR
GORJE
DNS
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
V1
V2
V3
V4
V5
V6
0
5.13
5.18
5.12
4.93
0
4.91
5.10
5.00
4.83
0
5.01
4.95
4.96
4.90
0
X
4.99
4.92
4.87
0
4.87
4.80
4.77
4.90
0
4.67
4.84
4.60
4.45
0
4.70
4.79
4.62
4.69
0
4.41
4.22
X
4.61
0
4.57
4.42
4.24
4.31
0
4.39
4.55
X
4.21
0
4.27
X
4.51
4.44
0
4.48
X
4.26
4.29
0
4.15
4.39
4.21
4.07
0
4.01
3.91
3.82
3.89
0
3.95
3.89
3.92
4.00
0
3.84
3.81
3.77
3.85
0
3.84
3.66
3.70
3.54
0
X
3.81
3.70
X
0
3.79
3.66
3.52
3.49
0
0
0
0
0
0