Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2019 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 12.6.2019

SKUPNO - 60 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107915Beber JurijŠTA20047.600,203
202826Modrijančič KlemenASB20057.720,149
307948Zupančič AhacŠTA20057.950,205
405071Ogrinc ŽanPMB20068.300,175
502727Kladošek MarinŠTA20058.360,231
604512Strašek MaksimŠTA20068.470,127
706134Ursini ErikŠTA20048.500,164
805304Štajmec NikoPMB20068.540,243
904824Potočnik KlemenŠTA20058.590,176
1008486Hecl NikŠTA20058.790,221
1102825Modrijančič MaticASB20089.150,192
1208399Musič NeoŠTA20089.370,211
1300Pogorevc BrinFBMB20069.410,204
1408414Salaj ŽigaPMB20079.660,244
1508444Zemljič Jean MihaelPMB20069.910,192
1606742Miličević NikoŠTA20089.960,222
1700Krajnc MihaTabMb201010.140,623
1808443Žižek MišelPMB200610.180,245
1906715Košar JanPMB201010.200,268
2008446Zazula BorŠTA200710.250,207
2100Počkaj Majninger MarkFBMB201010.340,569
2200Brolih JakaPolMB201110.370,458
2300Kovačič UrbanFLVSl201010.440,487
2400Glavan LevDFHoč201010.500,336
2500Kit AljošaTabMb201010.510,269
2600Kosmačin DavidDFHoč201010.650,641
2700Džabiri BitoFBMB201010.680,402
2805624Brbre JurijPMB200910.760,455
2900Krstić UrošFBMB201010.780,366
3008543Vinder NejcŠTA200910.900,291
3100Pascal Kager OliverPVMb201110.950,725
3200Lorenci VasjaJPMar201111.090,246
3300Mikic JanLimbu201011.12
3400Kraner LiamABMb201011.130,545
3500Gorski AleksandarJPMar201011.440,664
3600Taso IsaFBMB201011.630,294
3700Gjurkovski LeonidFBMB200711.730,310
3800Mom MatijaDKMar201111.950,379
3900Gjurkovski EmilFBMB200813.160,502
07285Podvornik SvenŠTA2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U16, veter: +2,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Krajnc MihaTabMb201010.140,623
200Počkaj Majninger MarkFBMB201010.340,569
300Brolih JakaPolMB201110.370,458
400Glavan LevDFHoč201010.500,336
500Kit AljošaTabMb201010.510,269
600Pascal Kager OliverPVMb201110.950,725
700Lorenci VasjaJPMar201111.090,246
800Mom MatijaDKMar201111.950,379

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U16, veter: +3,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Kovačič UrbanFLVSl201010.440,487
200Kosmačin DavidDFHoč201010.650,641
300Džabiri BitoFBMB201010.680,402
400Krstić UrošFBMB201010.780,366
500Mikic JanLimbu201011.12
600Kraner LiamABMb201011.130,545
700Gorski AleksandarJPMar201011.440,664
800Taso IsaFBMB201011.630,294

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U16, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
106134Ursini ErikŠTA20048.500,164
208486Hecl NikŠTA20058.790,221
300Pogorevc BrinFBMB20069.410,204
408446Zazula BorŠTA200710.250,207
505624Brbre JurijPMB200910.760,455
608543Vinder NejcŠTA200910.900,291
700Gjurkovski LeonidFBMB200711.730,310
800Gjurkovski EmilFBMB200813.160,502

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U16, veter: +0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
102825Modrijančič MaticASB20089.150,192
208399Musič NeoŠTA20089.370,211
308414Salaj ŽigaPMB20079.660,244
408444Zemljič Jean MihaelPMB20069.910,192
506742Miličević NikoŠTA20089.960,222
608443Žižek MišelPMB200610.180,245
706715Košar JanPMB201010.200,268
07285Podvornik SvenŠTA2008DNS

po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U16, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107915Beber JurijŠTA20047.600,203
202826Modrijančič KlemenASB20057.720,149
307948Zupančič AhacŠTA20057.950,205
405071Ogrinc ŽanPMB20068.300,175
502727Kladošek MarinŠTA20058.360,231
604512Strašek MaksimŠTA20068.470,127
705304Štajmec NikoPMB20068.540,243
804824Potočnik KlemenŠTA20058.590,176