Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2019 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 12.6.2019

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12162115Mihalinec MajaMASS198923.220,175
22233980Tukhay VladyslavaMASS199924.260,188
31400Pokos LucijaCRO199424.280,216
419715065Obal IzaKRO200024.660,176
52780Pešić AleksandraSRB199825.110,250
6460Parrella Bastidas MelissaAUT200225.130,166
721315645Istenič ZalaMASS200225.210,193
82467363Kaučič AjdaPMB200325.390,254
92953069Božič EvaVRH200225.600,174
1017615620Lajhar EvaKLC199925.800,217
111190Bubalo LeaCRO200325.980,214
1219016098Grubič SaraKRKA200126.000,184
132754216Vovk VitaSLG200226.140,213
1465254Breznik NinaAKR200326.310,189
15991Artič NivesAKŠ200026.380,164
1635686Maradin TjašaAKK200326.430,208
171320Kramarić ValentinaCRO199526.850,319
18249577Kralj NikaPMB200327.000,196
192533Pavlinjek NatalijaPOM199827.280,180
2017517225Kenda AnaKLC200227.340,207
211716423Ferlež AnjaASB200027.540,171
221893081Gimpelj AnaKRKA200227.660,244
232143654Križaj IzaMASS200327.770,216
241536966Vidmar AnaGO200428.190,226
252557903Stančin AnaPOM200229.560,326
15602Črček MonikaASB2001DQ
2546787Roš ElaPOM2003DQ0,207
2760Gajić MajaSRB1997DNS
1461678Spahič AnaDOM2004DNS
1617279Dvoršak MašaASB2001DNS
1525761Štravs SaraGO2001DNS
1330Larva MirnaCRO1996DNS
490Toth AlexandraAUT1995DNS
430Lilek HannahAUT1998DNS
440Lindner MagdalenaAUT2000DNS
1210Ćosić DoloresCRO1999DNS
1516261Komel NatalijaGO2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11536966Vidmar AnaGO200428.190,226
22557903Stančin AnaPOM200229.560,326
2546787Roš ElaPOM2003DQ0,207
1516261Komel NatalijaGO2003DNS
1525761Štravs SaraGO2001DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11320Kramarić ValentinaCRO199526.850,319
22533Pavlinjek NatalijaPOM199827.280,180
317517225Kenda AnaKLC200227.340,207
41716423Ferlež AnjaASB200027.540,171
52143654Križaj IzaMASS200327.770,216
15602Črček MonikaASB2001DQ
1461678Spahič AnaDOM2004DNS
1617279Dvoršak MašaASB2001DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12953069Božič EvaVRH200225.600,174
219016098Grubič SaraKRKA200126.000,184
365254Breznik NinaAKR200326.310,189
4991Artič NivesAKŠ200026.380,164
5249577Kralj NikaPMB200327.000,196
61893081Gimpelj AnaKRKA200227.660,244
1330Larva MirnaCRO1996DNS
430Lilek HannahAUT1998DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12780Pešić AleksandraSRB199825.110,250
2460Parrella Bastidas MelissaAUT200225.130,166
32467363Kaučič AjdaPMB200325.390,254
417615620Lajhar EvaKLC199925.800,217
51190Bubalo LeaCRO200325.980,214
62754216Vovk VitaSLG200226.140,213
735686Maradin TjašaAKK200326.430,208
2760Gajić MajaSRB1997DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12162115Mihalinec MajaMASS198923.220,175
22233980Tukhay VladyslavaMASS199924.260,188
31400Pokos LucijaCRO199424.280,216
419715065Obal IzaKRO200024.660,176
521315645Istenič ZalaMASS200225.210,193
440Lindner MagdalenaAUT2000DNS
490Toth AlexandraAUT1995DNS
1210Ćosić DoloresCRO1999DNS