Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2019 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 12.6.2019

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11884957Šuštaršič MatevžKRKA200121.660,166
21941475Lindič MitjaKRO199321.790,144
3300Münzker MaximilianAUT199821.850,190
4220Distelberger DominikAUT199821.880,199
5610Vejzović HajrudinBIH200021.930,152
61030Raguž JakovCRO199822.220,205
72017066Gumilar JernejMASS200322.280,167
8840Kolar AlenCRO199222.300,184
91962275Tinta TadejKRO200122.320,170
10870Kuprešak LukaCRO200022.430,184
1125913305Pavlovič GregaPT199822.510,205
12790Hunjak DominikCRO199922.690,173
131070Široki TrpimirCRO199822.700,207
141687478Jazbec ŽanKLC200322.870,201
15710Cik Stjepan JanCRO200222.990,208
161000Poje MartinCRO199923.590,229
171487943Breščak MihaGO200323.650,169
182446773Zupanič VitoPMB200223.770,184
192326812Pajek TadejPAKG200423.940,271
20720Crnjac TihomirCRO200124.020,182
211580Prato GiacomoITA199925.610,214
22660Anikieiev JaroslavCRO200426.940,287
231090Štefičar IgorCRO199330.880,696
330Pfenning LarsAUT1994DNS
1634118Grkman JureKAM1999DNS
116939Lorenci LeonASB2002DNS
820Ivašković ZvonimirCRO1994DNS
2336727Skledar GalPAKG2004DNS
350Reindl SamuelAUT1996DNS
780Guštin DominikCRO1998DNS
380Unger AndreasAUT1995DNS
1508381Vendramin BoštjanGO2000DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani, veter: +1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12446773Zupanič VitoPMB200223.770,184
22326812Pajek TadejPAKG200423.940,271
3720Crnjac TihomirCRO200124.020,182
41580Prato GiacomoITA199925.610,214
5660Anikieiev JaroslavCRO200426.940,287
61090Štefičar IgorCRO199330.880,696
1508381Vendramin BoštjanGO2000DNS
330Pfenning LarsAUT1994DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani, veter: +0,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1840Kolar AlenCRO199222.300,184
225913305Pavlovič GregaPT199822.510,205
31070Široki TrpimirCRO199822.700,207
41687478Jazbec ŽanKLC200322.870,201
5710Cik Stjepan JanCRO200222.990,208
61000Poje MartinCRO199923.590,229
71487943Breščak MihaGO200323.650,169
2336727Skledar GalPAKG2004DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1610Vejzović HajrudinBIH200021.930,152
21030Raguž JakovCRO199822.220,205
31962275Tinta TadejKRO200122.320,170
4870Kuprešak LukaCRO200022.430,184
5790Hunjak DominikCRO199922.690,173
780Guštin DominikCRO1998DNS
380Unger AndreasAUT1995DNS
116939Lorenci LeonASB2002DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani, veter: +0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11884957Šuštaršič MatevžKRKA200121.660,166
21941475Lindič MitjaKRO199321.790,144
3300Münzker MaximilianAUT199821.850,190
4220Distelberger DominikAUT199821.880,199
52017066Gumilar JernejMASS200322.280,167
350Reindl SamuelAUT1996DNS
820Ivašković ZvonimirCRO1994DNS
1634118Grkman JureKAM1999DNS