Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2019 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 12.6.2019

SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12970Kočevar NickGER200010.570,185
21634118Grkman JureKAM199910.640,169
3350Reindl SamuelAUT199610.670,172
4840Kolar AlenCRO199210.850,163
5820Ivašković ZvonimirCRO199410.870,160
6300Münzker MaximilianAUT199810.880,164
71654174Benko ŽigaKLC199810.900,174
8310Nichols DaiyehanAUT200110.980,132
91496752Kocina RokGO200110.990,254
101050Ružić MateoCRO199411.010,112
112017066Gumilar JernejMASS200311.040,166
12870Kuprešak LukaCRO200011.070,161
12320Pacher StephanAUT200311.070,176
141030Raguž JakovCRO199811.080,187
15530Bikić HarisBIH199911.120,190
161865441Novak TilenKRKA200211.130,181
1729314517Subašič DinoVEL199911.160,161
1823815888Popovič Krajnc LukaPMB200011.180,210
191687478Jazbec ŽanKLC200311.190,182
202044192Rakić LukaMASS199111.210,162
211120Vrban MatejCRO200111.290,184
22730Čukman HrvojeCRO199811.300,198
232577910Čurin Prapotnik AnejPT200311.370,205
24930Novko IvanCRO199911.370,162
252336727Skledar GalPAKG200411.410,173
2628911722Zupanc JakobTRK199511.440,184
271487943Breščak MihaGO200311.460,190
281668422Gnidica UrbanKLC200311.470,233
292446773Zupanič VitoPMB200211.560,178
30330Pfenning LarsAUT199411.570,175
311821645Erpič MaticKRKA200211.580,187
32700Cik LukasCRO200211.590,215
33250Hanschitz DominikAUT200211.630,181
342326812Pajek TadejPAKG200411.680,210
351000Poje MartinCRO199911.690,185
362373605Omulec MaticPMB199311.720,195
371842659Kogovšek BenKRKA200311.830,176
382394883Rozman Marinčič RokPMB200311.840,183
391020Rački PatrikCRO200111.890,195
401508381Vendramin BoštjanGO200011.950,171
41570Hamidović DautBIH200311.960,205
422358883Hvalec JanPMB200312.390,184
43660Anikieiev JaroslavCRO200413.020,216
116939Lorenci LeonASB2002DNF0,161
540Brdar NikolaBIH2002DNS
2808826Mencigar GregorŠTA2002DNS
380Unger AndreasAUT1995DNS
2601652Rimele VasjaPT2003DNS
780Guštin DominikCRO1998DNS
26116015Viher ŽanPT1999DNS

po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12373605Omulec MaticPMB199311.720,195
21020Rački PatrikCRO200111.890,195
32358883Hvalec JanPMB200312.390,184
4660Anikieiev JaroslavCRO200413.020,216
2601652Rimele VasjaPT2003DNS

po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11668422Gnidica UrbanKLC200311.470,233
22446773Zupanič VitoPMB200211.560,178
32326812Pajek TadejPAKG200411.680,210
42394883Rozman Marinčič RokPMB200311.840,183
51508381Vendramin BoštjanGO200011.950,171
6570Hamidović DautBIH200311.960,205

po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +1,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12336727Skledar GalPAKG200411.410,173
21821645Erpič MaticKRKA200211.580,187
3700Cik LukasCRO200211.590,215
4250Hanschitz DominikAUT200211.630,181
51000Poje MartinCRO199911.690,185
61842659Kogovšek BenKRKA200311.830,176
2808826Mencigar GregorŠTA2002DNS

po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11865441Novak TilenKRKA200211.130,181
223815888Popovič Krajnc LukaPMB200011.180,210
32577910Čurin Prapotnik AnejPT200311.370,205
4930Novko IvanCRO199911.370,162
528911722Zupanc JakobTRK199511.440,184
61487943Breščak MihaGO200311.460,190
7330Pfenning LarsAUT199411.570,175
26116015Viher ŽanPT1999DNS

po skupinah (5. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1320Pacher StephanAUT200311.070,176
21030Raguž JakovCRO199811.080,187
3530Bikić HarisBIH199911.120,190
41687478Jazbec ŽanKLC200311.190,182
51120Vrban MatejCRO200111.290,184
116939Lorenci LeonASB2002DNF0,161
780Guštin DominikCRO1998DNS
540Brdar NikolaBIH2002DNS

po skupinah (6. skupina) - 100 m, člani, veter: +0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1840Kolar AlenCRO199210.850,163
21654174Benko ŽigaKLC199810.900,174
31496752Kocina RokGO200110.990,254
41050Ružić MateoCRO199411.010,112
52017066Gumilar JernejMASS200311.040,166
629314517Subašič DinoVEL199911.160,161
72044192Rakić LukaMASS199111.210,162
380Unger AndreasAUT1995DNS

po skupinah (7. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12970Kočevar NickGER200010.570,185
21634118Grkman JureKAM199910.640,169
3350Reindl SamuelAUT199610.670,172
4820Ivašković ZvonimirCRO199410.870,160
5300Münzker MaximilianAUT199810.880,164
6310Nichols DaiyehanAUT200110.980,132
7870Kuprešak LukaCRO200011.070,161
8730Čukman HrvojeCRO199811.300,198