Rezultati

Kategorije
LJTime Trial (Ljubljana - Domžale - Ljubljana) - 21.2km
ELMDržavno prvenstvo SLO 2019 - Elite - moški - 43km
ELZDržavno prvenstvo SLO 2019 - Elite - ženske - 21.2km
MMMDržavno prvenstvo SLO 2019 - Mlajši mladinci - 11km
MMZDržavno prvenstvo SLO 2019 - Mlajše Mladinke - 11km
SMMDržavno prvenstvo SLO 2019 - Starejši mladinci - 21.2km
SMZDržavno prvenstvo SLO 2019 - Starejše mladinke - 11km
U23MDržavno prvenstvo SLO 2019 - U23 - moški - 43km
U23ZDržavno prvenstvo SLO 2017 - U23 - ženske - 21.2km
AAPokal Slovenije - Amater - 21.2km
MAPokal Slovenije - Master A - 21.2km
MBPokal Slovenije - Master B - 21.2km
MCPokal Slovenije - Master C - 21.2km
MDPokal Slovenije - Master D - 21.2km
MEPokal Slovenije - Master E - 21.2km
MFPokal Slovenije - Master F - 21.2km
MGPokal Slovenije - Master G - 21.2km
MHPokal Slovenije - Master H - 21.2km
MIPokal Slovenije - Master I - 21.2km
ZAPokal Slovenije - Ženske A - 21.2km
ZBPokal Slovenije - Ženske B - 21.2km
ZCPokal Slovenije - Ženske C - 21.2km
U_MUCI - Men - 21.2km
U_WUCI - Women - 21.2km
M19_34UCI - Men 19-34 - 21.2km
M35_39UCI - Men 35-39 - 21.2km
M40_44UCI - Men 40-44 - 21.2km
M45_49UCI - Men 45-49 - 21.2km
M50_54UCI - Men 50-54 - 21.2km
M55_59UCI - Men 55-59 - 21.2km
M60_64UCI - Men 60-64 - 21.2km
M65_69UCI - Men 65-69 - 21.2km
M70UCI - Men 70+ - 21.2km
W19_34UCI - Women 19-34 - 21.2km
W35_39UCI - Women 35-39 - 21.2km
W40_44UCI - Women 40-44 - 21.2km
W45_49UCI - Women 45-49 - 21.2km
W50_54UCI - Women 50-54 - 21.2km
W55_59UCI - Women 55-59 - 21.2km
W60_64UCI - Women 60-64 - 21.2km
W65UCI - Women 65+ - 21.2km
MC2Handbike - MC2
MC4Handbike - MC4
MC5Handbike - MC5
MH3Handbike - MH3
MH4Handbike - MH4
MH5Handbike - MH5
MTMen - Tandem
MT2Handbike - MT2
WH3Handbike - WH3
HBHandbike
Rezultati

38. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas

Ljubljana, 7.6.2019

M55_59 - UCI - Men 55-59 - 21.2km

Uvr.Št.PriimekImeKlubLRDrž.RezultatQ
1203PAJANNEKARIIK321963FIN0:27:51.6Q
2205ENDRESTORSTENTeam Melasan Sport1963AUT0:28:09.8Q
3222ŽAVBIANDREJTUŠ team1960SLO0:28:20.6Q
4207HARTWIGUWEOSC Potsdam1963GER0:28:31.1Q
5206TORSTENKUNATHJenatec-Lawi-Master-Team1964GER0:28:49.1Q
6221DEBELJAKJANEZKD LPP1962SLO0:28:57.9Q
7217TERPINGIUSEPPEASD GRADO X SPORT1964ITA0:29:06.2 
8210PILCHJAN72D Rowmix Java Team1963POL0:29:18.2 
9220WAELZLEINGERHARDRC Herpersdorf 19191960GER0:29:22.2 
10209MULEJROBERTKolesarsko društvo Brda1961SLO0:30:11.4 
11218STOSCHEKUWEOSC Potsdam1963GER0:30:15.1 
12208JUGSERGEJKK Djak-ŠD SENG1963SLO0:30:56.4 
13202BOGATAJIGORLjubljana Migimigi1963SLO0:30:56.6 
14215CICULIMAUROSC Centro Bici Team Terni1962ITA0:31:02.5 
15204RUATASIOCLAUDIOa.s.d. reaction team1963ITA0:31:11.5 
16213MESOJEDECMATJAŽŠD TURBO M1964SLO0:31:22.4 
17197PINTERANDREJŠentjur Power1964SLO0:31:42.9 
18214HRENMARKODANA1963SLO0:32:45.6 
19216KREUZERFIDELVC 1883 Mindelheim1961GER0:32:50.4 
20201HVALAOSKARKolesarsko društvo Brda1964SLO0:32:52.1 
21211NOVAKBRANKObam.bi1962SLO0:33:21.2 
22196DELBARBAENRICOTeam loda millenium1961ITA0:34:07.3 
23212ŠINKOVLADIMIRCOOL1960SLO0:34:31.1