Rezultati

Rezultati

14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana

Ljubljana, 5.6.2019

SKUPNO - 3000 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1103328Kokalj JanKLC19978:22.56
224015839Vilhar KlemenOL19988:52.74
3580Miškulin DorijanCRO19978:55.37
4165832Gaberšček TobiMASS20028:56.95
51785339Pintar MartinMASS19988:57.67
624716060Grže JakaPOS19999:05.19
71876781Trček JanMASS19979:05.55
82920Vukelić LukaCRO20019:09.83
91442812Nikolić MiroslavKRO19839:10.63
1027915990Majcenovič TeodorVEL19999:14.72
111045668Lamper AlenKLC20009:15.09
1227516645Albreht BorutVEL19929:15.14
132832988Sušec MatevžVEL20029:22.49
142552510Povšič MihaSEV19919:22.63
152373857Požgaj Svit AnžeOL20039:29.30
161402644Kotnik RobertKRO19759:29.89
171886782Trček JureMASS19939:33.20
181915990Ušeničnik UrhMASS20009:53.66
1916616624Girandon TomažMASS200110:16.17
2010816701Rozman GregorKLC199610:47.66
16216130Cimermančič MatevžMASS1999DNF
1053639Navodnik SimonKLC1995DNF
28216647Šemrov JernejVEL1993DNS
220Pachler AndreasAUT2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 3000 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
127915990Majcenovič TeodorVEL19999:14.72
21045668Lamper AlenKLC20009:15.09
327516645Albreht BorutVEL19929:15.14
42552510Povšič MihaSEV19919:22.63
52373857Požgaj Svit AnžeOL20039:29.30
61886782Trček JureMASS19939:33.20
71915990Ušeničnik UrhMASS20009:53.66
816616624Girandon TomažMASS200110:16.17
910816701Rozman GregorKLC199610:47.66
220Pachler AndreasAUT2002DNS
28216647Šemrov JernejVEL1993DNS

po skupinah (2. skupina) - 3000 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1103328Kokalj JanKLC19978:22.56
224015839Vilhar KlemenOL19988:52.74
3580Miškulin DorijanCRO19978:55.37
4165832Gaberšček TobiMASS20028:56.95
51785339Pintar MartinMASS19988:57.67
624716060Grže JakaPOS19999:05.19
71876781Trček JanMASS19979:05.55
82920Vukelić LukaCRO20019:09.83
91442812Nikolić MiroslavKRO19839:10.63
102832988Sušec MatevžVEL20029:22.49
111402644Kotnik RobertKRO19759:29.89
16216130Cimermančič MatevžMASS1999DNF
1053639Navodnik SimonKLC1995DNF