Rezultati

Rezultati

14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana

Ljubljana, 5.6.2019

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128513137Horvat AnitaVEL199624.330,197
22273980Tukhay VladyslavaMASS199924.890,206
3222646Sitar AljaMASS199225.010,272
420615645Istenič ZalaMASS200225.510,187
52604216Vovk VitaSLG200226.230,222
675254Breznik NinaAKR200326.450,187
7995410Topler DenisaKAK200326.650,370
82035928Eržen IzabelaMASS200326.740,216
913616263Zalokar TinkaraKRKA199826.880,215
101345008Murn EvaKRKA200227.240,225
11886636Vrabec NikaGO200127.600,213
121331641Korasa NikaKRKA200327.760,277
132263047Toplak TiaMASS200327.760,320
142116815Žuvela LucijaMASS200529.160,219
15216258Lizariturry Apollonio AinhoaADP199529.200,237
162026725Eržen EnjaMASS200630.180,414
20517120Hriberšek LeaMASS2001DNS
2007163Bergant GajaMASS2002DNS
2122115Mihalinec MajaMASS1989DNS
720Čosić DoloresCRO1999DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11345008Murn EvaKRKA200227.240,225
21331641Korasa NikaKRKA200327.760,277
32263047Toplak TiaMASS200327.760,320
42116815Žuvela LucijaMASS200529.160,219
5216258Lizariturry Apollonio AinhoaADP199529.200,237
62026725Eržen EnjaMASS200630.180,414
2007163Bergant GajaMASS2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12604216Vovk VitaSLG200226.230,222
275254Breznik NinaAKR200326.450,187
3995410Topler DenisaKAK200326.650,370
42035928Eržen IzabelaMASS200326.740,216
513616263Zalokar TinkaraKRKA199826.880,215
6886636Vrabec NikaGO200127.600,213
20517120Hriberšek LeaMASS2001DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128513137Horvat AnitaVEL199624.330,197
22273980Tukhay VladyslavaMASS199924.890,206
3222646Sitar AljaMASS199225.010,272
420615645Istenič ZalaMASS200225.510,187
2122115Mihalinec MajaMASS1989DNS
720Čosić DoloresCRO1999DNS