Rezultati

Rezultati

14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana

Ljubljana, 5.6.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12122115Mihalinec MajaMASS198911.530,166
2222646Sitar AljaMASS199211.970,147
328513137Horvat AnitaVEL199612.000,194
42273980Tukhay VladyslavaMASS199912.340,198
5700Bobanović LuanaCRO199912.35
611417570Jakopič TinkaraKLC200112.770,204
15316525Keber TaraKRO2001DNF0,143
20517120Hriberšek LeaMASS2001DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
121712899Rutar VikaMASS199712.330,193
220615645Istenič ZalaMASS200212.450,161
32013803Debevec KajaMASS199612.450,202
4995410Topler DenisaKAK200312.680,168
5720Čosić DoloresCRO199912.790,172
613216098Grubič SaraKRKA200112.800,175
71116840Vereš NikaAKR200113.030,177
82604216Vovk VitaSLG200213.140,294

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12122115Mihalinec MajaMASS1989q11.580,166
228513137Horvat AnitaVEL1996q12.020,194
3222646Sitar AljaMASS1992q12.130,161
420517120Hriberšek LeaMASS2001q12.230,279
52273980Tukhay VladyslavaMASS1999q12.400,170
6700Bobanović LuanaCRO1999q12.410,264
715316525Keber TaraKRO2001q12.470,120
811417570Jakopič TinkaraKLC2001q12.510,161
920615645Istenič ZalaMASS2002q12.540,196
1021712899Rutar VikaMASS1997q12.550,144
112013803Debevec KajaMASS1996q12.570,166
12720Čosić DoloresCRO1999q12.640,166
1313216098Grubič SaraKRKA2001q12.760,176
142604216Vovk VitaSLG2002q12.830,224
151116840Vereš NikaAKR2001q12.850,167
16995410Topler DenisaKAK2003q12.940,162
172584647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.000,171
1813616263Zalokar TinkaraKRKA199813.080,188
19770Kramarić ValentinaCRO199513.270,154
201345008Murn EvaKRKA200213.280,182
212035928Eržen IzabelaMASS200313.330,202
221016372Štuhec BarbaraAKR200113.500,201
232111722Mele KajaMASS200313.580,162
242083654Križaj IzaMASS200313.590,205
2522917596Vresk TjašaMASS199113.630,321
261331641Korasa NikaKRKA200313.930,261
27216258Lizariturry Apollonio AinhoaADP199514.030,507
875761Štravs SaraGO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -2,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
121712899Rutar VikaMASS1997q12.550,144
2720Čosić DoloresCRO1999q12.640,166
3995410Topler DenisaKAK2003q12.940,162
42584647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.000,171
513616263Zalokar TinkaraKRKA199813.080,188
62111722Mele KajaMASS200313.580,162
72083654Križaj IzaMASS200313.590,205

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128513137Horvat AnitaVEL1996q12.020,194
2222646Sitar AljaMASS1992q12.130,161
32013803Debevec KajaMASS1996q12.570,166
413216098Grubič SaraKRKA2001q12.760,176
5770Kramarić ValentinaCRO199513.270,154
622917596Vresk TjašaMASS199113.630,321
875761Štravs SaraGO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12122115Mihalinec MajaMASS1989q11.580,166
220517120Hriberšek LeaMASS2001q12.230,279
311417570Jakopič TinkaraKLC2001q12.510,161
42604216Vovk VitaSLG2002q12.830,224
51116840Vereš NikaAKR2001q12.850,167
61345008Murn EvaKRKA200213.280,182
7216258Lizariturry Apollonio AinhoaADP199514.030,507

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: -4,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12273980Tukhay VladyslavaMASS1999q12.400,170
2700Bobanović LuanaCRO1999q12.410,264
315316525Keber TaraKRO2001q12.470,120
420615645Istenič ZalaMASS2002q12.540,196
52035928Eržen IzabelaMASS200313.330,202
61016372Štuhec BarbaraAKR200113.500,201
71331641Korasa NikaKRKA200313.930,261