Rezultati

Rezultati

14. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana

Ljubljana, 5.6.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12610Kijanović AleksaSRB199710.880,187
21304957Šuštaršič MatevžKRKA200111.010,145
3360Vejzović HajrudinBIH200011.060,153
4910Brunello GiuseppeITA198611.200,184
51482275Tinta TadejKRO200111.250,178
61014174Benko ŽigaKLC199811.270,195
716318Demšar Filip JakobMASS200011.280,201
88014722Marolt LukaDOM199311.310,145

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -3,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1550Kuprešak LukaCRO200011.580,181
2500Guštin DominikCRO199811.590,177
319416334Vodeb Jakob JanezMASS199511.610,223
41193275Brulc BlažKRKA199211.650,170
51677066Gumilar JernejMASS200311.730,194
24813305Pavlovič GregaPT1998DNS
1962567Žumer JanMASS1982DNS
1314713Kramberger JanASB1995DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12610Kijanović AleksaSRB1997q10.840,169
21304957Šuštaršič MatevžKRKA2001q10.890,135
3360Vejzović HajrudinBIH2000q10.990,149
4910Brunello GiuseppeITA1986q11.140,125
51014174Benko ŽigaKLC1998q11.160,160
616318Demšar Filip JakobMASS2000q11.170,191
78014722Marolt LukaDOM1993q11.230,176
81482275Tinta TadejKRO2001q11.250,150
9500Guštin DominikCRO1998q11.260,182
1019416334Vodeb Jakob JanezMASS1995q11.280,187
11550Kuprešak LukaCRO2000q11.320,160
1224813305Pavlovič GregaPT1998q11.350,146
131314713Kramberger JanASB1995q11.360,194
141677066Gumilar JernejMASS2003q11.380,168
151193275Brulc BlažKRKA1992q11.390,166
161962567Žumer JanMASS1982q11.400,189
1726911722Zupanc JakobTRK199511.540,189
182337191Grmovšek NejcNAV200211.560,149
19610Novko IvanCRO199911.640,174
204789Makuc RokAKR200311.670,217
2125316101Jakše DavidŠEN200111.770,180
221221645Erpič MaticKRKA200211.910,178
23290Ćejić DejanBIH200211.940,170
24670Valentaković ValentinoCRO199312.000,171
251465484Rigler VidKRO200112.16
261797986Pusar MartinMASS200312.580,184
1804192Rakić LukaMASS1991DNS
1296542Slak BenjaminKRKA2001DNS
826752Kocina RokGO2001DNS
28117268Šalamon TimotejVEL2001DNS
1452761Primc LovrencKRO2002DNS
12514514Moretti AhacKRKA1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12610Kijanović AleksaSRB1997q10.840,169
21304957Šuštaršič MatevžKRKA2001q10.890,135
3500Guštin DominikCRO1998q11.260,182
419416334Vodeb Jakob JanezMASS1995q11.280,187
5290Ćejić DejanBIH200211.940,170
6670Valentaković ValentinoCRO199312.000,171
71465484Rigler VidKRO200112.16
826752Kocina RokGO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11014174Benko ŽigaKLC1998q11.160,160
21482275Tinta TadejKRO2001q11.250,150
3550Kuprešak LukaCRO2000q11.320,160
41677066Gumilar JernejMASS2003q11.380,168
52337191Grmovšek NejcNAV200211.560,149
64789Makuc RokAKR200311.670,217
71797986Pusar MartinMASS200312.580,184
1296542Slak BenjaminKRKA2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1360Vejzović HajrudinBIH2000q10.990,149
216318Demšar Filip JakobMASS2000q11.170,191
38014722Marolt LukaDOM1993q11.230,176
424813305Pavlovič GregaPT1998q11.350,146
51193275Brulc BlažKRKA1992q11.390,166
626911722Zupanc JakobTRK199511.540,189
725316101Jakše DavidŠEN200111.770,180
12514514Moretti AhacKRKA1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1910Brunello GiuseppeITA1986q11.140,125
21314713Kramberger JanASB1995q11.360,194
31962567Žumer JanMASS1982q11.400,189
4610Novko IvanCRO199911.640,174
51221645Erpič MaticKRKA200211.910,178
28117268Šalamon TimotejVEL2001DNS
1452761Primc LovrencKRO2002DNS
1804192Rakić LukaMASS1991DNS