Rezultati

Rezultati

25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial Vučko

Kranj, 1.6.2019

SKUPNO - 60 m, pionirke U10

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1427815Jarkovič NejaAKR20109.84
2166216Mencej LinaAKK20109.90
35270Leskovar ZojaPodSB201010.15
41680Marušič ElaGOATL201110.25
57347564Vesel PiaŠPELA201010.31
66540Juvan MancaŠL201010.36
74148520Predanič JulijaMED201010.48
85940Vrenčur NiaRadl201010.57
95280Lešnik TajaPodSB201010.58
104180Pekič TajaMikla201110.60
118990Grabnar NikaŠPELA200110.66
121037585Šepič PiaBLED201110.75
138420Varagić IvaTRK201110.80
146030Meglič GabrijelaRadov201010.92
155550Oprešnik TisaPrebo201111.08
156740Rant MancaŠL201011.08
17850Avšič IzabelaAŠuLj201111.09
185920Sgerm PiaRadl201011.17
195200Adam KajaPodSB201011.25
205900Onuk NenaRadl201011.25
216050Zupan ŽivaRadov201111.27
221560Cej Friz NinaFENGo201111.28
233877385Eržen KatarinaMASS201011.32
249150Krajnčič MilaBIMar201111.37
256570Kermelj TaraŠL201011.48
268228310Milojčić AnastasiaTRK201011.49
273298585Čop Bukavec VitaKRO201111.54
285240Kiselak DanajaPodSB201111.60
296040Zabret MašaRadov201111.88
308130Kržišnik MilaTRK201011.93
313650Podvornik EvaLŠMar201112.27
9050Leskovar JulijaPodSB2010DNS
8046654Gračnar Germ LanaTRK2010DNS
5320Planinc Lea ŽivaPodSB2011DNS
6250Komurka KatjaSJKr2011DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke U10, veter: -0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
15270Leskovar ZojaPodSB201010.15
28420Varagić IvaTRK201110.80
35920Sgerm PiaRadl201011.17
46050Zupan ŽivaRadov201111.27
51560Cej Friz NinaFENGo201111.28
9050Leskovar JulijaPodSB2010DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke U10, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
16540Juvan MancaŠL201010.36
24148520Predanič JulijaMED201010.48
36030Meglič GabrijelaRadov201010.92
45550Oprešnik TisaPrebo201111.08
5850Avšič IzabelaAŠuLj201111.09
65200Adam KajaPodSB201011.25
73650Podvornik EvaLŠMar201112.27

po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke U10, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1427815Jarkovič NejaAKR20109.84
25940Vrenčur NiaRadl201010.57
35280Lešnik TajaPodSB201010.58
43298585Čop Bukavec VitaKRO201111.54
55240Kiselak DanajaPodSB201111.60
6250Komurka KatjaSJKr2011DNS
8046654Gračnar Germ LanaTRK2010DNS

po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke U10, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
17347564Vesel PiaŠPELA201010.31
28990Grabnar NikaŠPELA200110.66
36740Rant MancaŠL201011.08
45900Onuk NenaRadl201011.25
58228310Milojčić AnastasiaTRK201011.49
66040Zabret MašaRadov201111.88
78130Kržišnik MilaTRK201011.93

po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke U10, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1166216Mencej LinaAKK20109.90
21680Marušič ElaGOATL201110.25
34180Pekič TajaMikla201110.60
41037585Šepič PiaBLED201110.75
53877385Eržen KatarinaMASS201011.32
69150Krajnčič MilaBIMar201111.37
76570Kermelj TaraŠL201011.48
5320Planinc Lea ŽivaPodSB2011DNS