Rezultati

Rezultati

25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial Vučko

Kranj, 1.6.2019

SKUPNO - 300 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18412860Tomše LaraTRK200643.50
2439310Davidovič LeaNAV200644.70
31895283Mager MajaKAK200645.21
43615493Vacik EmaKRO200645.38
54617761Lavrih TjašaOL200645.40
65654361Sovdat AjdaPSČ200645.44
71821254Helbl MarušaKAK200645.59
85075615Lešnik LanaPMB200746.06
96152586Slapšak ŽivaSEV200646.10
108346697Sekne HanaTRK200746.11
116637406Lukić NastjaŠL200746.23
126886687Tomše NinaŠL200646.67
1396176Globočnik PaulaAKK200647.09
143984785Perdan MancaMASS200647.12
15485478Turk TinkaAKR200747.24
1675571Boltežar MajaAKK200647.32
17186175Ravnikar ZalaAKK200747.38
187296560Ferfolja NežaŠPELA200747.46
193306878Dresler DašaKRO200647.47
205126155Ropoša SaraPMB200747.71
214984585Gjura MancaPMB200647.88
225475617Janža KlaraPOM200747.91
239110Kovačič ŽivaAKR200747.98
245145551Turčin NinaPMB200748.36
25146233Meglič AjdaAKK200648.38
265157349Voglar JulijaPMB200748.49
273243995Brenk AjdaKRO200648.88
283856725Eržen EnjaMASS200649.07
293435777Klemše NanaKRO200749.08
305114204Prevolšek HanaPMB200649.60
313445912Klun LanaKRO200649.77
324425358Gorenčič ElizaNAV200749.90
333947940Lesjak PiaMASS200650.44
341310Zdrilić LucijaCRO200750.50
355890Martini EvitaRadl200750.75
361127374Cernatič LanaBOV200750.92
378015144Dolenc UršaTRK200751.02
385350Tramšek MajaPodSB200751.17
395048412Kralj UmaPMB200751.75
401885282Lužnik LiaKAK200651.90
411780Brezovnik TInkaKAK200752.07
42714926Potočnik LanaSLG200652.29
437128251Majcen KatarinaSLG200652.57
448717143Demšar TalitaVRH200753.07
455910Prohart TinaRadl200755.03
466847684Štefelin SaraŠL200755.23
476228802Legiša Hana NadaSEŽAN200755.72
481818723Burjak JeraKAK200757.36
497088440Krajnc SaraSLG200657.75
507178848Sekavčnik UrškaSLG200757.77
511980Peruš LaraKAK20071:00.78
4644865Martinovič ZarjaOL2006DNS
6235178Marušič HanaSEŽAN2006DNS
178263Pogačnik ŽivaAKK2007DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
196176Globočnik PaulaAKK200647.09
29110Kovačič ŽivaAKR200747.98
33856725Eržen EnjaMASS200649.07
41310Zdrilić LucijaCRO200750.50
57128251Majcen KatarinaSLG200652.57
68717143Demšar TalitaVRH200753.07
77088440Krajnc SaraSLG200657.75

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
16152586Slapšak ŽivaSEV200646.10
26637406Lukić NastjaŠL200746.23
35475617Janža KlaraPOM200747.91
4146233Meglič AjdaAKK200648.38
55114204Prevolšek HanaPMB200649.60
64425358Gorenčič ElizaNAV200749.90
71780Brezovnik TInkaKAK200752.07

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
175571Boltežar MajaAKK200647.32
27296560Ferfolja NežaŠPELA200747.46
35157349Voglar JulijaPMB200748.49
45890Martini EvitaRadl200750.75
55048412Kralj UmaPMB200751.75
6714926Potočnik LanaSLG200652.29
76228802Legiša Hana NadaSEŽAN200755.72
81818723Burjak JeraKAK200757.36

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14984585Gjura MancaPMB200647.88
28015144Dolenc UršaTRK200751.02
35350Tramšek MajaPodSB200751.17
45910Prohart TinaRadl200755.03
56847684Štefelin SaraŠL200755.23
67178848Sekavčnik UrškaSLG200757.77
71980Peruš LaraKAK20071:00.78
178263Pogačnik ŽivaAKK2007DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1485478Turk TinkaAKR200747.24
23306878Dresler DašaKRO200647.47
35145551Turčin NinaPMB200748.36
43445912Klun LanaKRO200649.77
53947940Lesjak PiaMASS200650.44
61127374Cernatič LanaBOV200750.92
71885282Lužnik LiaKAK200651.90
4644865Martinovič ZarjaOL2006DNS

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18346697Sekne HanaTRK200746.11
26886687Tomše NinaŠL200646.67
33984785Perdan MancaMASS200647.12
4186175Ravnikar ZalaAKK200747.38
55126155Ropoša SaraPMB200747.71
63243995Brenk AjdaKRO200648.88
73435777Klemše NanaKRO200749.08
6235178Marušič HanaSEŽAN2006DNS

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18412860Tomše LaraTRK200643.50
2439310Davidovič LeaNAV200644.70
31895283Mager MajaKAK200645.21
43615493Vacik EmaKRO200645.38
54617761Lavrih TjašaOL200645.40
65654361Sovdat AjdaPSČ200645.44
71821254Helbl MarušaKAK200645.59
85075615Lešnik LanaPMB200746.06