Rezultati

Rezultati

25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial Vučko

Kranj, 1.6.2019

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13925424Keder LinaMASS200541.80
28174548Likar BrinaTRK200542.05
31991166Potnik LucijaKAK200542.50
42674297Kanalec HanaKOB200442.53
54977449Frangež MajaPMB200543.02
68808452Wallner IzaVRH200543.68
7214554Sabothy Polenec KatarinaAKK200544.12
845617048Janželj BrinaOL200544.34
944549Andolšek LanaAKK200544.38
106754572Renko VitaŠL200544.59
116142584Slapšak AjdaSEV200544.83
122804763Avbar Uhan HelenaKRKA200545.03
131831256Kamenik AjdaKAK200445.16
147037418Frajdl NejaSLG200445.26
156526731Ivanušič KatarinaŠL200445.41
164036090Trontelj Selena SamsiMASS200445.42
172592913Šolman ZojaKLC200445.45
182822513Dragišić TajaKRKA200445.57
197207464Šumah NastjaSLG200545.74
208776628Rup ZarjaVRH200545.78
212037927Sušec UlaKAK200445.86
224708292Sorčan ZarikaOL200545.88
234688287Posel Tia EdvardaOL200546.18
24407546Janša KatjaAKR200546.43
254553956Buh AnaOL200447.10
2656765Bobnar ZojaAKK200547.27
276866721Suljanovič DoraŠL200547.38
282005537Priteržnik KlaraKAK200447.80
291418420Kepic DanajaDOM200448.52
307165292Samec TjašaSLG200548.78
311162558Žagar TiaBOV200449.11
324224379Vrabec EvaNAK200449.24
337137401Mori TjašaSLG200450.23
344734920Vučko TajaOL200550.73
355260Leskovar TisaPodSB200450.74
361855303Kotnik VesnaKAK200551.13
37910Didović LejlaBIH200451.18
387157275Robin NastjaSLG200453.22
8521089Marovt HanaVEL2004DNS
114553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005DNS
2684464Kramar Roš Eva KlaraKOB2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18808452Wallner IzaVRH200543.68
24708292Sorčan ZarikaOL200545.88
34688287Posel Tia EdvardaOL200546.18
456765Bobnar ZojaAKK200547.27
56866721Suljanovič DoraŠL200547.38
61418420Kepic DanajaDOM200448.52
75260Leskovar TisaPodSB200450.74
8910Didović LejlaBIH200451.18

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1214554Sabothy Polenec KatarinaAKK200544.12
244549Andolšek LanaAKK200544.38
3407546Janša KatjaAKR200546.43
41162558Žagar TiaBOV200449.11
54224379Vrabec EvaNAK200449.24
64734920Vučko TajaOL200550.73
71855303Kotnik VesnaKAK200551.13
87157275Robin NastjaSLG200453.22

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
16142584Slapšak AjdaSEV200544.83
27037418Frajdl NejaSLG200445.26
34036090Trontelj Selena SamsiMASS200445.42
42822513Dragišić TajaKRKA200445.57
57207464Šumah NastjaSLG200545.74
62005537Priteržnik KlaraKAK200447.80
77165292Samec TjašaSLG200548.78
87137401Mori TjašaSLG200450.23

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14977449Frangež MajaPMB200543.02
22804763Avbar Uhan HelenaKRKA200545.03
31831256Kamenik AjdaKAK200445.16
46526731Ivanušič KatarinaŠL200445.41
52592913Šolman ZojaKLC200445.45
68776628Rup ZarjaVRH200545.78
74553956Buh AnaOL200447.10
2684464Kramar Roš Eva KlaraKOB2004DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13925424Keder LinaMASS200541.80
28174548Likar BrinaTRK200542.05
31991166Potnik LucijaKAK200542.50
42674297Kanalec HanaKOB200442.53
545617048Janželj BrinaOL200544.34
66754572Renko VitaŠL200544.59
72037927Sušec UlaKAK200445.86
8521089Marovt HanaVEL2004DNS

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
114553Jordan Nadižar KatjušaAKK2005DNS