Rezultati

Rezultati

25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial Vučko

Kranj, 1.6.2019

SKUPNO - 100 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
139115645Istenič ZalaMASS200212.16
22055410Topler DenisaKAK200312.38
38693069Božič EvaVRH200212.51
48326776Rus AnaTRK200312.73
57224216Vovk VitaSLG200212.75
67044647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.90
72406494Bezgovšek LaraKLC200313.03
83865928Eržen IzabelaMASS200313.12
95018466Krajnc DanajaPMB200313.14
10135686Maradin TjašaAKK200313.19
116105639Kržičnik TajaŠEN200313.27
122587301Šegota AnaKLC200213.44
132875008Murn EvaKRKA200213.45
142851641Korasa NikaKRKA200313.57
153353923Gregorovič GajaKRO200313.61
163933654Križaj IzaMASS200313.65
172467764Jug EmmaKLC200313.94
183474799Longar Lina MarijaKRO200314.06
1985117362Kovačevič NinaVEL200314.08
206444575Dolenc MancaŠL200314.15
21500753Kovačič Petek NikaPMB200314.17
228745940Krisper KatarinaVRH200214.20
238704017Brožič UršaVRH200314.29
2411416047Melihen BarbiBOV200214.38
256552306Kejžar ZaraŠL200314.82
266828829Štancer KatjaŠL200315.60
276468835Gartner SaraŠL200316.98
5406875Dolgov KajaPOM2002DNS
5516787Roš ElaPOM2003DNS
2814068Blažič AnaKRKA2003DNS
6722855Pustišek NikaŠL2003DNS
6066464Badnjević MirjamRUD2002DNS
8767758Plevnik LaraVRH2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12406494Bezgovšek LaraKLC200313.03
26828829Štancer KatjaŠL200315.60
36468835Gartner SaraŠL200316.98
5516787Roš ElaPOM2003DNS
6066464Badnjević MirjamRUD2002DNS
6722855Pustišek NikaŠL2003DNS
8767758Plevnik LaraVRH2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -2,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12467764Jug EmmaKLC200313.94
26444575Dolenc MancaŠL200314.15
3500753Kovačič Petek NikaPMB200314.17
48704017Brožič UršaVRH200314.29
511416047Melihen BarbiBOV200214.38
66552306Kejžar ZaraŠL200314.82
5406875Dolgov KajaPOM2002DNS

po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -2,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12587301Šegota AnaKLC200213.44
23933654Križaj IzaMASS200313.65
33474799Longar Lina MarijaKRO200314.06
485117362Kovačevič NinaVEL200314.08
58745940Krisper KatarinaVRH200214.20

po skupinah (4. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15018466Krajnc DanajaPMB200313.14
26105639Kržičnik TajaŠEN200313.27
32875008Murn EvaKRKA200213.45
42851641Korasa NikaKRKA200313.57
53353923Gregorovič GajaKRO200313.61
2814068Blažič AnaKRKA2003DNS

po skupinah (5. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
139115645Istenič ZalaMASS200212.16
22055410Topler DenisaKAK200312.38
38693069Božič EvaVRH200212.51
48326776Rus AnaTRK200312.73
57224216Vovk VitaSLG200212.75
67044647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.90
73865928Eržen IzabelaMASS200313.12
8135686Maradin TjašaAKK200313.19