Rezultati

Rezultati

25. Atletski mednarodni miting Kranj 2019 - memorial Vučko

Kranj, 1.6.2019

SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13962115Mihalinec MajaMASS198923.08
285013137Horvat AnitaVEL199623.68
33847836Ćirić MajaMASS198923.70
4401646Sitar AljaMASS199224.65
53522790Remškar MancaKRO200425.27
639912899Rutar VikaMASS199725.54
74997363Kaučič AjdaPMB200325.55
87512719Trajkovič GalaASB199825.65
92406494Bezgovšek LaraKLC200325.75
108326776Rus AnaTRK200325.88
1180017178Dolenc NežaTRK200325.93
128301237Rahne PetraTRK199826.49
13135686Maradin TjašaAKK200326.59
143865928Eržen IzabelaMASS200326.71
158164711Likar AjdaTRK200326.75
168063564Hegler EmaTRK200126.78
171300Plepelić PaulaCRO200626.86
188034571Eržen TjašaTRK200126.88
192587301Šegota AnaKLC200226.90
202875008Murn EvaKRKA200227.14
211451678Spahič AnaDOM200427.20
2266602Črček MonikaASB200127.20
232608076Suhovršnik KarinKLC200427.55
242851641Korasa NikaKRKA200327.55
253933654Križaj IzaMASS200327.58
266717279Dvoršak MašaASB200127.73
272467764Jug EmmaKLC200327.88
28283148Fabjan PatriciaKRKA200228.09
296857714Šturm KatjaŠL200228.31
306592881Košir NastjaŠL200128.65
312862868Molan EmaKRKA199929.87
1647617Mrak MašaGO2000DQ
5406875Dolgov KajaPOM2002DNS
1655761Štravs SaraGO2001DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1401646Sitar AljaMASS199224.65
28301237Rahne PetraTRK199826.49
36592881Košir NastjaŠL200128.65
1655761Štravs SaraGO2001DNS
5406875Dolgov KajaPOM2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13933654Križaj IzaMASS200327.58
22467764Jug EmmaKLC200327.88
3283148Fabjan PatriciaKRKA200228.09
46857714Šturm KatjaŠL200228.31
52862868Molan EmaKRKA199929.87

po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
18063564Hegler EmaTRK200126.78
28034571Eržen TjašaTRK200126.88
32875008Murn EvaKRKA200227.14
41451678Spahič AnaDOM200427.20
52608076Suhovršnik KarinKLC200427.55
62851641Korasa NikaKRKA200327.55
76717279Dvoršak MašaASB200127.73
1647617Mrak MašaGO2000DQ

po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14997363Kaučič AjdaPMB200325.55
22406494Bezgovšek LaraKLC200325.75
38326776Rus AnaTRK200325.88
43865928Eržen IzabelaMASS200326.71
58164711Likar AjdaTRK200326.75
61300Plepelić PaulaCRO200626.86
72587301Šegota AnaKLC200226.90
866602Črček MonikaASB200127.20

po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13962115Mihalinec MajaMASS198923.08
285013137Horvat AnitaVEL199623.68
33847836Ćirić MajaMASS198923.70
43522790Remškar MancaKRO200425.27
539912899Rutar VikaMASS199725.54
67512719Trajkovič GalaASB199825.65
780017178Dolenc NežaTRK200325.93
8135686Maradin TjašaAKK200326.59