Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - štafete
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM0Cici tek - Cicibani (2012 in mlajši)
CM1Cici tek - Cicibani (2010-2011)
CM2Cici tek - Mlajši dečki (2008-2009)
CZ0Cici tek - Cicibanke (2012 in mlajše)
CZ1Cici tek - Cicibanke (2010-2011)
CZ2Cici tek - Mlajše deklice (2008-2009)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Triatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
USMDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Moški
USZDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Ženske
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 25.5.2019

TZ6 - Sprint triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1116MAREGA DANIELAITAEastside Triathlon0:18:42 (1:52) 0:35:50 (0:46) 0:26:561:24:09
2115COLLA CRISTINAITAeastside triathlon0:16:40 (1:18) 0:37:24 (0:58) 0:29:281:25:49
3110HROVATIN ERIKAITABoramultisportrieste0:15:54 (1:39) 0:39:28 (1:21) 0:30:161:28:39
4136OZBIČ MAILAITARari nantes0:18:38 (1:56) 0:39:21 (1:16) 0:29:361:30:49
5135KOČEVAR HELGA BRIGITASLOOlimpija triatlon klub0:17:50 (1:47) 0:41:25 (0:58) 0:29:541:31:56
6104MEDVED SANDRAITABORAMULTISPORT0:19:23 (1:27) 0:43:33 (1:02) 0:29:331:35:00
7217GREGORIČ ZEČEVIĆ JANIKASLO 0:22:32 (2:05) 0:39:48 (1:04) 0:34:471:40:17
8102VENTURINI DONATELLAITABora Multisport Trieste0:21:28 (1:47) 0:44:55 (1:41) 0:37:251:47:19
9100RUPENA EVAITABora Multisport Trieste0:17:08 (1:28) 0:49:55 (1:21) 0:37:291:47:22