Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - štafete
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM0Cici tek - Cicibani (2012 in mlajši)
CM1Cici tek - Cicibani (2010-2011)
CM2Cici tek - Mlajši dečki (2008-2009)
CZ0Cici tek - Cicibanke (2012 in mlajše)
CZ1Cici tek - Cicibanke (2010-2011)
CZ2Cici tek - Mlajše deklice (2008-2009)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2006-2007)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2004-2005)
SM3Triatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2006-2007)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2004-2005)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2002-2003)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (2000-2001)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1990-1999)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1980-1989)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1975-1979)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1970-1974)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1965-1969)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1960-1964)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1955-1959)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2002-2003)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (2000-2001)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1990-1999)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1980-1989)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1975-1979)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1970-1974)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1965-1969)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1960-1964)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1955-1959)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1950-1954)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1949 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1950-1954)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1949 in starejše)
USMDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Moški
USZDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Ženske
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 25.5.2019

SM1 - Super sprint triatlon - Starejši dečki (2006-2007)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
141ŽAGAR JURIJSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:03 (0:50) 0:18:11 (0:32) 0:09:570:34:36
273MEDVED JURESLOTriatlonski klub Ljubljana0:04:57 (0:40) 0:17:54 (0:45) 0:10:340:34:51
332BELLUCO JACOPOITACus padova0:03:29 (0:47) 0:18:48 (0:31) 0:12:130:35:51
449DEŽMAN ANŽESLOTK TRISPORT KAMNIK0:04:21 (0:47) 0:19:04 (0:33) 0:11:220:36:09
5191CAMUFFO DAVIDEITAEroi Del Piave0:04:43 (0:46) 0:18:59 (0:31) 0:11:290:36:30
654RIFEL NEJCSLOTK TRISPORT KAMNIK0:04:36 (0:40) 0:19:32 (0:41) 0:12:280:37:59
742ŽAGAR TAJSLOTK Inles Riko Ribnica0:06:08 (0:41) 0:19:27 (0:55) 0:11:040:38:17
840ŽAGAR MATICSLOTK Inles Riko Ribnica0:05:48 (0:57) 0:20:49 (0:38) 0:11:230:39:37
951MAJDIČ LUKASLOTK TRISPORT KAMNIK0:04:53 (0:47) 0:20:34 (0:34) 0:12:550:39:46
1059KOVAČ PIJSLOTRIATLON KLUB EKLIMAS AJDOVŠČINA0:04:52 (0:43) 0:17:32 (0:36) 0:19:090:42:54
11197PRIMOSICH JACOPOITA 0:05:26 (1:19) 0:27:01 (0:31) 0:18:490:53:07