Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)

Maribor, 18.5.2019

SKUPNO - 300 m, pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1976115Nograšek BorTRK1200845.30524,0
2105348Bizjak MarkAKR1200945.43519,0
3197504Dobovišek NejAKŠ200846.37483,0
4298367Vodovnik FilipASB1200846.40482,0
5697319Stajnko NikPT1200848.30412,0
61146153Skaza TristanVEL1200848.31412,0
7755196Marušič IzakSEŽAN200949.26379,0
8847285Podvornik SvenŠTA1200849.38375,0
9262825Modrijančič MaticASB1200849.40374,0
10115494Jerala MaksAKR1200949.56369,0
11914551Jeras JakaTRK2200849.63367,0
12957177Križaj DemianTRK1200849.78362,0
13558462Bačič MajPAKG200950.03354,0
141128423Navodnik GregorVEL2200950.92325,0
15238591Hren BlažASB3200951.00323,0
16717357Žitnik Rogelj LanPT1200851.16318,0
17488064Soklič ZoranKRO1200851.27314,0
18687317Golob LovroPT2200851.69302,0
19894581Arzenšek JustTRK3200851.85297,0
201137347Pibernik NaceVEL1200851.98293,0
21447256Jurman LanejKP200852.12289,0
22924552Jerše TitTRK3200852.27285,0
231106713Fricelj NoaVEL2200952.39281,0
24248415Kop JureASB3200852.44280,0
25826743Murko PatrikŠTA1200852.49278,0
26797286Bečaj AdamŠTA2200852.76271,0
27901078Girandon MatjažTRK2200853.17259,0
2828800Kralj JureAKK1200954.64220,0
29948596Kovše MatijaTRK5200954.98212,0
30457922Knavs BenjaminKRO1200855.27205,0
31838399Musič NeoŠTA3200855.36203,0
32208621Pezdevšek MatevžAKŠ200855.96188,0
33278609Peršoh MartinASB2200856.20183,0
34465747Ocepek LukaKRO1200956.84168,0
35478191Šahić Kreslin JonKRO2200856.97165,0
36816742Miličević NikoŠTA2200856.99165,0
37808357Godič RokoŠTA3200857.44155,0
38495760Švabič Ilja TiborKRO2200857.48155,0
39258593Mikulič JurijASB4200957.89146,0
40228589Gojkovič BineASB4200958.49134,0
4136215Mencej SvitAKK1200858.62132,0
421267429Kobler SvitPMB1200858.75129,0
43988337Šturm FilipTRK5200859.90108,0
44708015Žitnik Rogelj AleksPT220091:00.14104,0
45400Brun LukaFENGo20081:01.0689,0
46308788Župevc GalASB420091:01.5182,0
47288610Rupnik ŽakASB220091:01.7778,0
481117911Lazič AleksejVEL320091:03.4855,0
49218600Adam DavidASB220091:04.4643,0
501096679Chromy VidVEL320081:05.4733,0
51565624Brbre JurijPMB120091:07.5716,0
52858358Potočnik TomažŠTA320081:11.391,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1228589Gojkovič BineASB4200958.49134,0
2988337Šturm FilipTRK5200859.90108,0
3308788Župevc GalASB420091:01.5182,0
41117911Lazič AleksejVEL320091:03.4855,0
5565624Brbre JurijPMB120091:07.5716,0
6858358Potočnik TomažŠTA320081:11.391,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1258593Mikulič JurijASB4200957.89146,0
2708015Žitnik Rogelj AleksPT220091:00.14104,0
3400Brun LukaFENGo20081:01.0689,0
4288610Rupnik ŽakASB220091:01.7778,0
5218600Adam DavidASB220091:04.4643,0
61096679Chromy VidVEL320081:05.4733,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1948596Kovše MatijaTRK5200954.98212,0
2457922Knavs BenjaminKRO1200855.27205,0
3838399Musič NeoŠTA3200855.36203,0
4478191Šahić Kreslin JonKRO2200856.97165,0
5816742Miličević NikoŠTA2200856.99165,0
6808357Godič RokoŠTA3200857.44155,0
7495760Švabič Ilja TiborKRO2200857.48155,0
836215Mencej SvitAKK1200858.62132,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1847285Podvornik SvenŠTA1200849.38375,0
2238591Hren BlažASB3200951.00323,0
31106713Fricelj NoaVEL2200952.39281,0
4248415Kop JureASB3200852.44280,0
528800Kralj JureAKK1200954.64220,0
6208621Pezdevšek MatevžAKŠ200855.96188,0
7278609Peršoh MartinASB2200856.20183,0
8465747Ocepek LukaKRO1200956.84168,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11146153Skaza TristanVEL1200848.31412,0
2755196Marušič IzakSEŽAN200949.26379,0
3558462Bačič MajPAKG200950.03354,0
41128423Navodnik GregorVEL2200950.92325,0
5687317Golob LovroPT2200851.69302,0
6894581Arzenšek JustTRK3200851.85297,0
7447256Jurman LanejKP200852.12289,0
81267429Kobler SvitPMB1200858.75129,0

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1697319Stajnko NikPT1200848.30412,0
2115494Jerala MaksAKR1200949.56369,0
3914551Jeras JakaTRK2200849.63367,0
4717357Žitnik Rogelj LanPT1200851.16318,0
51137347Pibernik NaceVEL1200851.98293,0
6924552Jerše TitTRK3200852.27285,0
7797286Bečaj AdamŠTA2200852.76271,0
8901078Girandon MatjažTRK2200853.17259,0

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1976115Nograšek BorTRK1200845.30524,0
2105348Bizjak MarkAKR1200945.43519,0
3197504Dobovišek NejAKŠ200846.37483,0
4298367Vodovnik FilipASB1200846.40482,0
5262825Modrijančič MaticASB1200849.40374,0
6957177Križaj DemianTRK1200849.78362,0
7488064Soklič ZoranKRO1200851.27314,0
8826743Murko PatrikŠTA1200852.49278,0