Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 26.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11642790Remškar MancaKRO20047.970,179
2724313Rodman EmaGO20047.980,169
3831166Potnik LucijaKAK20058.020,169
43061743Bodiroža LanaTRK20068.150,172
53417245Dolar RimaŽALEC20048.190,134
62764220Korošec GajaSLG20058.270,135
794554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.300,184
864549Andolšek LanaAKK20058.340,170

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11004062Kovač NastjaKLC20058.340,238
2106813Robačer LanaKLC20048.350,164
33426605Kugler KarinŽALEC20048.360,176
4587557Šter NikaDOM20048.370,177
51997924Rigler NežaMASS20058.380,189
61242513Dragišić TajaKRKA20048.490,239
7892508Zbičajnik KarolinaKAM20058.510,168
82992270Ribič LaraŠTA20058.520,198

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1724313Rodman EmaGO20048.010,180
21642790Remškar MancaKRO20048.030,199
3831166Potnik LucijaKAK20058.100,170
43417245Dolar RimaŽALEC20048.160,131
53061743Bodiroža LanaTRK20068.170,165
694554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.250,186
72764220Korošec GajaSLG20058.300,180
864549Andolšek LanaAKK20058.310,156
91004062Kovač NastjaKLC20058.310,190
103426605Kugler KarinŽALEC20048.360,196
11106813Robačer LanaKLC20048.380,239
12587557Šter NikaDOM20048.390,156
131997924Rigler NežaMASS20058.410,181
142992270Ribič LaraŠTA20058.440,150
151242513Dragišić TajaKRKA20048.450,167
16892508Zbičajnik KarolinaKAM20058.450,143
17256345Majer NušaASB20068.450,199
18595157Vuk MaruškaDOM20068.450,158
191127279Zdouc LaraKLC20058.500,215
2025617429Renko MancaRAD20048.510,166
2121217048Janželj BrinaOL20058.520,156
221635959Petruna MancaKRO20058.520,141
231078076Suhovršnik KarinKLC20048.530,144
24791256Kamenik AjdaKAK20048.540,154
25992870Jost HanaKLC20048.540,234
263122860Tomše LaraTRK20068.550,188
272555026Šeruga SaraPT20048.570,199
28536370Merše LinaDOM20048.590,197
293056000Baltič PiaTRK20058.590,195
301224763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.640,190
311597659Medica LeaKRO20058.690,161
321346799Saje NinaKRKA20048.710,177
331661867Rous KristinaKRO20058.730,235
3414539Kokotec LanaADP20068.750,311
352747418Frajdl NejaSLG20048.750,186
361234129Butala NinaKRKA20048.750,186
3741502Slapernik TajaADP20048.760,207
38167480Svetina NinaKRO20058.760,192
392518490Lorbek LanaPT20048.800,239
401054499Rampre InjaKLC20058.800,215
411886725Eržen EnjaMASS20068.800,165
423405660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.810,220
431975079Peršin Sara AnaMASS20048.810,176
443235766Forštner KasiopejaVEL20058.820,376
45678495Špelko IzaDTO20048.820,166
461283462Juršak UrškaKRKA20048.820,232
471014060Kramar LizaKLC20068.840,270
483301091Miklavžin InaVEL20068.840,188
49507388Galič NinaDOM20068.850,197
491966136Matak DemiMASS20058.850,241
511936927Kraševec VitaMASS20048.860,260
522056815Žuvela LucijaMASS20058.870,196
532434361Sovdat AjdaPSČ20068.880,297
543288032Kosi AnjaVEL20058.890,163
554417056Rožman VitaBRE20058.900,159
561264776Grobler TinkaraKRKA20058.900,172
572306726Čeh LaraPAKG20048.910,178
58208310Davidovič LeaNAV20068.910,219
593071348Božič SaraTRK20048.970,250
592877464Šumah NastjaSLG20058.970,170
611957941Lesjak TrišaMASS20058.990,171
621853910Čater Timer MarjetaMASS20049.000,169
633276122Koren EmaVEL20069.040,229
642026909Škerjanc KiaraMASS20049.050,222
641985740Potočar ŽivaMASS20059.050,186
663327348Pibernik EmaVEL20059.050,378
67496249Gabrovec AljaDOM20059.070,293
682855817Šaloven HanaSLG20059.080,353
69781254Helbl MarušaKAK20069.100,234
702338463Sever KatarinaPAKG20059.140,438
711605994Mušič EmaKRO20049.140,265
721354955Strahinič UrškaKRKA20049.160,174
73548418Novak JulijaDOM20049.170,177
742477242Emeršič IzaPT20059.170,164
751686307Tepina UlaKRO20069.180,199
762795291Ošlovnik LeaSLG20059.180,141
77554327Parkelj ZalaDOM20069.220,162
782527834Muharemi SihanaPT20059.250,202
792485040Ferš LoraPT20049.260,149
791587937Korošec-Küssel MašaKRO20069.260,178
81318483Jankovič NušaBKR20049.290,170
821168421Gunjač Bubnič ElisKP20059.320,184
832316778Gomboc AljaPAKG20049.320,172
842427942Manfreda TamaraPSČ20059.340,193
853342282Založnik LotiVEL20059.350,209
86875286Vučetić IvanaKAK20069.460,176
872365164Polutnik ŠpelaPMB20059.580,125
881947940Lesjak PiaMASS20069.620,226
89280926Potočnik LanaSLG20069.650,169
902326780Ilić AmadeaPAKG20049.680,215
912505037Kokol TaraPT20059.690,222
922298464Bencak EvaPAKG20049.740,196
932537737Ornik AnjaPT20059.900,167
942468432Čeh SaraPT200510.210,456
2835292Samec TjašaSLG2005DQ
3447619Vybihal AjdaŽALEC2004DNS
1925424Keder LinaMASS2005DNS
2354206Gajer ZojaPMB2005DNS
168258Kunstek TajšaAKŠ2004DNS
1095096Štefan EmaKLC2007DNS
2827275Robin NastjaSLG2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13061743Bodiroža LanaTRK20068.170,165
221217048Janželj BrinaOL20058.520,156
31597659Medica LeaKRO20058.690,161
41264776Grobler TinkaraKRKA20058.900,172
51957941Lesjak TrišaMASS20058.990,171
62505037Kokol TaraPT20059.690,222
1095096Štefan EmaKLC2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1892508Zbičajnik KarolinaKAM20058.450,143
21127279Zdouc LaraKLC20058.500,215
32747418Frajdl NejaSLG20048.750,186
4678495Špelko IzaDTO20048.820,166
51966136Matak DemiMASS20058.850,241
62477242Emeršič IzaPT20059.170,164
7875286Vučetić IvanaKAK20069.460,176

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13417245Dolar RimaŽALEC20048.160,131
2106813Robačer LanaKLC20048.380,239
31975079Peršin Sara AnaMASS20048.810,176
4507388Galič NinaDOM20068.850,197
52306726Čeh LaraPAKG20048.910,178
61605994Mušič EmaKRO20049.140,265
72795291Ošlovnik LeaSLG20059.180,141
82485040Ferš LoraPT20049.260,149

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12764220Korošec GajaSLG20058.300,180
2595157Vuk MaruškaDOM20068.450,158
31078076Suhovršnik KarinKLC20048.530,144
43327348Pibernik EmaVEL20059.050,378
5318483Jankovič NušaBKR20049.290,170
62316778Gomboc AljaPAKG20049.320,172
72468432Čeh SaraPT200510.210,456
1925424Keder LinaMASS2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1724313Rodman EmaGO20048.010,180
21224763Avbar Uhan HelenaKRKA20058.640,190
341502Slapernik TajaADP20048.760,207
42518490Lorbek LanaPT20048.800,239
51936927Kraševec VitaMASS20048.860,260
63276122Koren EmaVEL20069.040,229
71587937Korošec-Küssel MašaKRO20069.260,178
2835292Samec TjašaSLG2005DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1831166Potnik LucijaKAK20058.100,170
2587557Šter NikaDOM20048.390,156
33056000Baltič PiaTRK20058.590,195
41234129Butala NinaKRKA20048.750,186
52434361Sovdat AjdaPSČ20068.880,297
64417056Rožman VitaBRE20058.900,159
72537737Ornik AnjaPT20059.900,167
2827275Robin NastjaSLG2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13426605Kugler KarinŽALEC20048.360,196
2791256Kamenik AjdaKAK20048.540,154
3992870Jost HanaKLC20048.540,234
414539Kokotec LanaADP20068.750,311
52056815Žuvela LucijaMASS20058.870,196
62527834Muharemi SihanaPT20059.250,202
71168421Gunjač Bubnič ElisKP20059.320,184
82326780Ilić AmadeaPAKG20049.680,215

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11997924Rigler NežaMASS20058.410,181
2256345Majer NušaASB20068.450,199
31635959Petruna MancaKRO20058.520,141
43301091Miklavžin InaVEL20068.840,188
52338463Sever KatarinaPAKG20059.140,438
61354955Strahinič UrškaKRKA20049.160,174
7280926Potočnik LanaSLG20069.650,169
2354206Gajer ZojaPMB2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
164549Andolšek LanaAKK20058.310,156
2536370Merše LinaDOM20048.590,197
31283462Juršak UrškaKRKA20048.820,232
41014060Kramar LizaKLC20068.840,270
53288032Kosi AnjaVEL20058.890,163
61985740Potočar ŽivaMASS20059.050,186
7781254Helbl MarušaKAK20069.100,234
81686307Tepina UlaKRO20069.180,199

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11242513Dragišić TajaKRKA20048.450,167
225617429Renko MancaRAD20048.510,166
32555026Šeruga SaraPT20048.570,199
43235766Forštner KasiopejaVEL20058.820,376
52877464Šumah NastjaSLG20058.970,170
62026909Škerjanc KiaraMASS20049.050,222
7496249Gabrovec AljaDOM20059.070,293
168258Kunstek TajšaAKŠ2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11004062Kovač NastjaKLC20058.310,190
21661867Rous KristinaKRO20058.730,235
33071348Božič SaraTRK20048.970,250
41853910Čater Timer MarjetaMASS20049.000,169
52855817Šaloven HanaSLG20059.080,353
6548418Novak JulijaDOM20049.170,177
72298464Bencak EvaPAKG20049.740,196
3447619Vybihal AjdaŽALEC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
194554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.250,186
23122860Tomše LaraTRK20068.550,188
3167480Svetina NinaKRO20058.760,192
41054499Rampre InjaKLC20058.800,215
53405660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.810,220
6208310Davidovič LeaNAV20068.910,219
72365164Polutnik ŠpelaPMB20059.580,125
81947940Lesjak PiaMASS20069.620,226

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11642790Remškar MancaKRO20048.030,199
22992270Ribič LaraŠTA20058.440,150
31346799Saje NinaKRKA20048.710,177
41886725Eržen EnjaMASS20068.800,165
5554327Parkelj ZalaDOM20069.220,162
62427942Manfreda TamaraPSČ20059.340,193
73342282Založnik LotiVEL20059.350,209