Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Novo mesto, 26.1.2019

SKUPNO - 400 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
145816835Zupin AgataVEL199855.92
24383980Tukhay VladyslavaMASS199956.38
34116494Bezgovšek LaraKLC200358.42
441216011Meh NeaKLC200258.47
540612719Trajkovič GalaASB199858.62
64282022Povše MarušaKRO200059.23
74511296Sekavčnik ZalaSLG20031:00.13
8437511Šimenc KimMASS20021:00.17
945615037Pivk EvaTRK19971:00.65
1045517162Marš MajaTRK20021:00.99
114354082Miklavčič TajdaMASS20021:01.29
1244115734Šušteršič LucijaNAV19991:01.43
134501244Pisnik VeronikaSLG20001:01.70
1441416925Cukjati KarinKOB20021:01.81
1544416485Pirnat Kopač MiaOL20031:04.40
164492346Jelen Križovnik NežaSLG20021:05.31
174336458Ilar UlaMASS20031:05.74
4472624Dobovšek NikaSEV2003DNS
4465173Stanovnik Gaja ElenaPT2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14383980Tukhay VladyslavaMASS199956.38
24116494Bezgovšek LaraKLC200358.42
344416485Pirnat Kopač MiaOL20031:04.40
44336458Ilar UlaMASS20031:05.74

po skupinah (2. skupina) - 400 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
140612719Trajkovič GalaASB199858.62
24282022Povše MarušaKRO200059.23
344115734Šušteršič LucijaNAV19991:01.43
44492346Jelen Križovnik NežaSLG20021:05.31

po skupinah (3. skupina) - 400 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
145816835Zupin AgataVEL199855.92
245517162Marš MajaTRK20021:00.99
34501244Pisnik VeronikaSLG20001:01.70

po skupinah (4. skupina) - 400 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14511296Sekavčnik ZalaSLG20031:00.13
2437511Šimenc KimMASS20021:00.17
4472624Dobovšek NikaSEV2003DNS
4465173Stanovnik Gaja ElenaPT2002DNS

po skupinah (5. skupina) - 400 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
141216011Meh NeaKLC200258.47
245615037Pivk EvaTRK19971:00.65
34354082Miklavčič TajdaMASS20021:01.29
441416925Cukjati KarinKOB20021:01.81