Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Novo mesto, 26.1.2019

SKUPNO - 200 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14094118Grkman JureKAM199921.99
204957Šuštaršič MatevžKRKA200122.41
305347Šterman JurePOM200122.76
404174Benko ŽigaKLC199822.86
5017275Skalar JanTRK200022.91
645714529Enci TadejVEL199422.97
703578Hribaršek PeterVEL199222.98
807066Gumilar JernejMASS200323.07
904632Jamnik MaksKRO199723.29
10015905Šarman Mark AleksanderMASS200323.37
1107191Grmovšek NejcNAV200223.81
1200Novosel NikolaCRO199924.03
1303860Rifelj Tričkovič AnžeOL200124.15
1406542Slak BenjaminKRKA200124.24
15017497Guček Matic IanKLC200324.25
1602761Primc LovrencKRO200224.25
1704669Vujić StefanKRO200324.33
1800Poje MartinCRO199924.34
1943914499Čmrlec MarkoNAV200024.53
2006941Bartol ErazemKRO200324.74
2101979Rolih TadejKRKA200024.79
2244015660Davidović DomenNAV199924.87
23016199Ulčar MaticKRO200024.93
24016387Tušar MihaMASS200125.22
25016833Muhič AleksKRO200225.49
2607800Žepič DomenTRK200225.60
27016832Muhič DavidKRO200225.85
04410Smiljan AlenPT2002DNS
07910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS
00Ivaškovič ZvonimirCRO1994DNS
04670Bukovec JanKRO2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1017275Skalar JanTRK200022.91
206542Slak BenjaminKRKA200124.24
3016387Tušar MihaMASS200125.22
4016833Muhič AleksKRO200225.49

po skupinah (2. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104957Šuštaršič MatevžKRKA200122.41
203860Rifelj Tričkovič AnžeOL200124.15
3016199Ulčar MaticKRO200024.93
04410Smiljan AlenPT2002DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104632Jamnik MaksKRO199723.29
2017497Guček Matic IanKLC200324.25
301979Rolih TadejKRKA200024.79
407800Žepič DomenTRK200225.60

po skupinah (4. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14094118Grkman JureKAM199921.99
207066Gumilar JernejMASS200323.07
302761Primc LovrencKRO200224.25

po skupinah (5. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
105347Šterman JurePOM200122.76
204174Benko ŽigaKLC199822.86
306941Bartol ErazemKRO200324.74
07910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1015905Šarman Mark AleksanderMASS200323.37
200Novosel NikolaCRO199924.03
343914499Čmrlec MarkoNAV200024.53
4016832Muhič DavidKRO200225.85

po skupinah (7. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
145714529Enci TadejVEL199422.97
200Poje MartinCRO199924.34
344015660Davidović DomenNAV199924.87
04670Bukovec JanKRO2002DNS

po skupinah (8. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
103578Hribaršek PeterVEL199222.98
207191Grmovšek NejcNAV200223.81
304669Vujić StefanKRO200324.33
00Ivaškovič ZvonimirCRO1994DNS