Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Novo mesto, 26.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017120Hriberšek LeaMASS20017.72
2015065Obal IzaKRO20007.81
3012899Rutar VikaMASS19977.83
400Župa NikaCRO19947.87
5012907Jan MartinaKRO19967.92
6015620Lajhar EvaKLC19998.02
7017570Jakopič TinkaraKLC20018.19
016129Ščančar TamiKLC2000DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016781Zakošek IzaKLC20037.99
205531Močan IvaBRE20027.99
304085Česen KristinaMASS20018.03
400Larva MirnaCRO19968.04
5016263Zalokar TinkaraKRKA19988.04
6017178Dolenc NežaTRK20038.09
7016529Heric VeronikaKLC20008.17
800Čosić DoloresCRO19998.50

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105928Eržen IzabelaMASS20038.24
205686Maradin TjašaAKK20038.25
3016620Agrež HanaŽALEC20038.30
405008Murn EvaKRKA20028.30
0795Jagodnik LaraKRO1998DNS
06776Rus AnaTRK2003DNS
07410Gorše TjašaDTO2002DNS
04065Matotek UršaDTO2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017120Hriberšek LeaMASS20017.80
2015065Obal IzaKRO20007.88
300Župa NikaCRO19947.89
4017570Jakopič TinkaraKLC20017.90
5012899Rutar VikaMASS19977.92
6016129Ščančar TamiKLC20007.94
7012907Jan MartinaKRO19967.97
8015620Lajhar EvaKLC19997.98
900Čosić DoloresCRO19998.01
10016781Zakošek IzaKLC20038.02
11017178Dolenc NežaTRK20038.04
1200Larva MirnaCRO19968.06
13016263Zalokar TinkaraKRKA19988.07
1404085Česen KristinaMASS20018.08
1505531Močan IvaBRE20028.09
16016529Heric VeronikaKLC20008.18
1704065Matotek UršaDTO20028.20
180795Jagodnik LaraKRO19988.20
1905928Eržen IzabelaMASS20038.21
2006776Rus AnaTRK20038.22
21016620Agrež HanaŽALEC20038.26
2205686Maradin TjašaAKK20038.30
2307410Gorše TjašaDTO20028.33
2405008Murn EvaKRKA20028.35
2507363Kaučič AjdaPMB20038.35
2601722Mele KajaMASS20038.42
27016423Ferlež AnjaASB20008.48
2801641Korasa NikaKRKA20038.72
2903081Gimpelj AnaKRKA20028.80
3003986Simončič Maznik ZalaKRKA20018.80
31016739Bevc NikaBRE20038.84
3203989Lucu Dražovič AsaMASS20038.93
3304704Bergant VitaMASS20029.39
04725Strle TejaBRE2002DQ
016525Keber TaraKRO2001DNS
016098Grubič SaraKRKA2001DNS
05722Cafuta MelaniPT2002DNS
016732Pacek DeaBRE2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017570Jakopič TinkaraKLC20017.90
2012907Jan MartinaKRO19967.97
300Čosić DoloresCRO19998.01
404085Česen KristinaMASS20018.08
505928Eržen IzabelaMASS20038.21
601641Korasa NikaKRKA20038.72
7016739Bevc NikaBRE20038.84
016525Keber TaraKRO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1012899Rutar VikaMASS19977.92
2016781Zakošek IzaKLC20038.02
3017178Dolenc NežaTRK20038.04
405531Močan IvaBRE20028.09
50795Jagodnik LaraKRO19988.20
607410Gorše TjašaDTO20028.33
705008Murn EvaKRKA20028.35

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015065Obal IzaKRO20007.88
2016263Zalokar TinkaraKRKA19988.07
3016529Heric VeronikaKLC20008.18
406776Rus AnaTRK20038.22
5016620Agrež HanaŽALEC20038.26
04725Strle TejaBRE2002DQ
05722Cafuta MelaniPT2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017120Hriberšek LeaMASS20017.80
2015620Lajhar EvaKLC19997.98
300Larva MirnaCRO19968.06
405686Maradin TjašaAKK20038.30
5016423Ferlež AnjaASB20008.48
603081Gimpelj AnaKRKA20028.80
703989Lucu Dražovič AsaMASS20038.93
016732Pacek DeaBRE2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Župa NikaCRO19947.89
2016129Ščančar TamiKLC20007.94
304065Matotek UršaDTO20028.20
407363Kaučič AjdaPMB20038.35
501722Mele KajaMASS20038.42
603986Simončič Maznik ZalaKRKA20018.80
704704Bergant VitaMASS20029.39
016098Grubič SaraKRKA2001DNS