Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Novo mesto, 26.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Ivaškovič ZvonimirCRO19946.88
204174Benko ŽigaKLC19987.05
303275Brulc BlažKRKA19927.06
404957Šuštaršič MatevžKRKA20017.12
505347Šterman JurePOM20017.14
604632Jamnik MaksKRO19977.16
703578Hribaršek PeterVEL19927.22
800Guštin DominikCRO19987.44

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104192Rakić LukaMASS19917.21
2011722Zupanc JakobTRK19957.22
305441Novak TilenKRKA20027.26
4017275Skalar JanTRK20007.29
5016165Pajalič ŽakMASS19957.37
607066Gumilar JernejMASS20037.42
703304Pirnat SebastijanMASS19927.52
02167Kolar Bačnik BorKRO2000DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.40
2016612Ulčar TilenMASS20027.48
307191Grmovšek NejcNAV20027.53
406542Slak BenjaminKRKA20017.64
506835Gričar Vintar PeterBRE20027.68
605944Slak JanKRKA20027.81
701979Rolih TadejKRKA20007.83
807800Žepič DomenTRK20027.88

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
007986Pusar MartinMASS2003FS
100Ivaškovič ZvonimirCRO19946.94
204174Benko ŽigaKLC19987.06
304957Šuštaršič MatevžKRKA20017.10
403275Brulc BlažKRKA19927.13
500Guštin DominikCRO19987.16
605347Šterman JurePOM20017.16
704632Jamnik MaksKRO19977.20
803578Hribaršek PeterVEL19927.23
904192Rakić LukaMASS19917.24
10011722Zupanc JakobTRK19957.26
1105441Novak TilenKRKA20027.29
12017275Skalar JanTRK20007.31
13016165Pajalič ŽakMASS19957.35
1407066Gumilar JernejMASS20037.39
1502167Kolar Bačnik BorKRO20007.44
1603304Pirnat SebastijanMASS19927.44
17016612Ulčar TilenMASS20027.46
18015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.47
1907191Grmovšek NejcNAV20027.54
2006835Gričar Vintar PeterBRE20027.61
2106542Slak BenjaminKRKA20017.69
2205944Slak JanKRKA20027.83
2301979Rolih TadejKRKA20007.83
2407800Žepič DomenTRK20027.85
2507902Brodnik LukaMASS20038.05
2608374Geč LukaBRE19998.10
01652Rimele VasjaPT2003DNS
04410Smiljan AlenPT2002DNS
07943Breščak MihaGO2003DNS
02404Zelenjak FilipPT2001DNS
018Demšar Filip JakobMASS2000DNS
04869Šinkovec TajPMB1999DNS
0937Duhovnik JanMASS2003DNS
07910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS
016065Ovniček TilenKRKA1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102167Kolar Bačnik BorKRO20007.44
2015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.47
307191Grmovšek NejcNAV20027.54
405944Slak JanKRKA20027.83
507800Žepič DomenTRK20027.85
607902Brodnik LukaMASS20038.05
016065Ovniček TilenKRKA1998DNS
07910Čurin Prapotnik AnejPT2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Guštin DominikCRO19987.16
203578Hribaršek PeterVEL19927.23
304192Rakić LukaMASS19917.24
4011722Zupanc JakobTRK19957.26
5016165Pajalič ŽakMASS19957.35
601979Rolih TadejKRKA20007.83
02404Zelenjak FilipPT2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
007986Pusar MartinMASS2003FS
100Ivaškovič ZvonimirCRO19946.94
203275Brulc BlažKRKA19927.13
304632Jamnik MaksKRO19977.20
403304Pirnat SebastijanMASS19927.44
04410Smiljan AlenPT2002DNS
07943Breščak MihaGO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105347Šterman JurePOM20017.16
205441Novak TilenKRKA20027.29
3017275Skalar JanTRK20007.31
408374Geč LukaBRE19998.10
018Demšar Filip JakobMASS2000DNS
0937Duhovnik JanMASS2003DNS
01652Rimele VasjaPT2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104174Benko ŽigaKLC19987.06
204957Šuštaršič MatevžKRKA20017.10
307066Gumilar JernejMASS20037.39
4016612Ulčar TilenMASS20027.46
506835Gričar Vintar PeterBRE20027.61
606542Slak BenjaminKRKA20017.69
04869Šinkovec TajPMB1999DNS