Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Celje, 19.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.68
2017120Hriberšek LeaMASS20017.77
3015620Lajhar EvaKLC19997.82
4016781Zakošek IzaKLC20037.92
5016129Ščančar TamiKLC20007.96
6016098Grubič SaraKRKA20017.96

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017570Jakopič TinkaraKLC20017.93
202790Remškar MancaKRO20047.97
304085Česen KristinaMASS20018.04
4016529Heric VeronikaKLC20008.06
507245Dolar RimaŽALEC20048.20
091Artič NivesAKŠ2000DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.79
2017120Hriberšek LeaMASS20017.85
3015620Lajhar EvaKLC19997.87
4016129Ščančar TamiKLC20007.90
5016098Grubič SaraKRKA20018.00
6016781Zakošek IzaKLC20038.01
7017570Jakopič TinkaraKLC20018.04
702790Remškar MancaKRO20048.04
904085Česen KristinaMASS20018.11
10016529Heric VeronikaKLC20008.12
11091Artič NivesAKŠ20008.14
1207245Dolar RimaŽALEC20048.18
130602Črček MonikaASB20018.20
1405008Murn EvaKRKA20028.25
15016620Agrež HanaŽALEC20038.27
1606494Bezgovšek LaraKLC20038.29
1704062Kovač NastjaKLC20058.33
1806816Šenica LinaMASS20008.36
1904456Štorman TejaŽALEC20038.39
2007924Rigler NežaMASS20058.39
21017279Dvoršak MašaASB20018.40
220813Robačer LanaKLC20048.43
2302957Krajnc LaraPMB20058.48
2301089Marovt HanaVEL20048.48
2504352Hasanagić EvaDOM20048.49
26016953Jenko NikaVEL20028.50
2707279Zdouc LaraKLC20058.50
28016423Ferlež AnjaASB20008.55
2906605Kugler KarinŽALEC20048.56
3004212Cerlini BrinaKRO20048.61
3105026Šeruga SaraPT20048.66
3202566Kolar EvaAKŠ20038.68
3302870Jost HanaKLC20048.69
3407619Vybihal AjdaŽALEC20048.70
3507307Sulejmanovič TiaVEL20038.71
3604409Ladič TiaPT20048.72
3606370Merše LinaDOM20048.72
3807927Sušec UlaKAK20048.76
3907449Frangež MajaPMB20058.76
4000Lorbek LanaDestr20048.90
4105173Stanovnik Gaja ElenaPT20028.92
4205660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.94
4307522Bohar EmaPAKG20038.97
4405320Turčin IvaPMB20059.00
4506302Velepec ElaKLC20059.38
4606186Arčan Magajne PinaŽALEC20089.41
4706778Gomboc AljaPAKG20049.49
4806780Ilić AmadeaPAKG20049.60
05722Cafuta MelaniPT2002DQ
08076Suhovršnik KarinKLC2004DQ
01867Rous KristinaKRO2005DNS
01256Kamenik AjdaKAK2004DNS
012899Rutar VikaMASS1997DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102790Remškar MancaKRO20048.04
20602Črček MonikaASB20018.20
307924Rigler NežaMASS20058.39
402957Krajnc LaraPMB20058.48
502870Jost HanaKLC20048.69
605660Arčan Magajne NajaŽALEC20058.94

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.79
2091Artič NivesAKŠ20008.14
306494Bezgovšek LaraKLC20038.29
4017279Dvoršak MašaASB20018.40
507307Sulejmanovič TiaVEL20038.71
606186Arčan Magajne PinaŽALEC20089.41

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107245Dolar RimaŽALEC20048.18
204352Hasanagić EvaDOM20048.49
302566Kolar EvaAKŠ20038.68
404409Ladič TiaPT20048.72
500Lorbek LanaDestr20048.90
606778Gomboc AljaPAKG20049.49

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016098Grubič SaraKRKA20018.00
2016529Heric VeronikaKLC20008.12
306816Šenica LinaMASS20008.36
407619Vybihal AjdaŽALEC20048.70
506302Velepec ElaKLC20059.38
01867Rous KristinaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016781Zakošek IzaKLC20038.01
204085Česen KristinaMASS20018.11
305008Murn EvaKRKA20028.25
4016620Agrež HanaŽALEC20038.27
504212Cerlini BrinaKRO20048.61
606370Merše LinaDOM20048.72

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015620Lajhar EvaKLC19997.87
2017570Jakopič TinkaraKLC20018.04
301089Marovt HanaVEL20048.48
406605Kugler KarinŽALEC20048.56
506780Ilić AmadeaPAKG20049.60
05722Cafuta MelaniPT2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016129Ščančar TamiKLC20007.90
204456Štorman TejaŽALEC20038.39
30813Robačer LanaKLC20048.43
4016423Ferlež AnjaASB20008.55
505173Stanovnik Gaja ElenaPT20028.92
605320Turčin IvaPMB20059.00

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017120Hriberšek LeaMASS20017.85
2016953Jenko NikaVEL20028.50
305026Šeruga SaraPT20048.66
407522Bohar EmaPAKG20038.97
08076Suhovršnik KarinKLC2004DQ
01256Kamenik AjdaKAK2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104062Kovač NastjaKLC20058.33
207279Zdouc LaraKLC20058.50
307927Sušec UlaKAK20048.76
407449Frangež MajaPMB20058.76
012899Rutar VikaMASS1997DNS