Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Celje, 19.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104174Benko ŽigaKLC19987.01
205347Šterman JurePOM20017.11
300Prpić MatijaCRO7.12
405441Novak TilenKRKA20027.34
5017249Orož DomenKLC20017.41
602629Plevčak GašperKLC20017.43

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016612Ulčar TilenMASS20027.41
206727Skledar GalPAKG20047.42
306941Bartol ErazemKRO20037.45
407478Jazbec ŽanKLC20037.50
04410Smiljan AlenPT2002DNS
017268Šalamon TimotejVEL2001DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104174Benko ŽigaKLC19987.06
205347Šterman JurePOM20017.16
300Prpić MatijaCRO7.23
405441Novak TilenKRKA20027.30
502629Plevčak GašperKLC20017.34
6017249Orož DomenKLC20017.39
706941Bartol ErazemKRO20037.45
806727Skledar GalPAKG20047.45
9016612Ulčar TilenMASS20027.45
1004410Smiljan AlenPT20027.46
1107478Jazbec ŽanKLC20037.47
12017268Šalamon TimotejVEL20017.48
13017528Turinek TomažVEL20037.49
14014529Enci TadejVEL19947.51
1504111Šuster JašaKLC20017.55
16015246Car NikoKLC20007.56
1700Marković JanCRO7.56
18016522Bergant SamoMASS20037.60
1906812Pajek TadejPAKG20047.66
2005355Zatler BlažKLC20017.69
2001652Rimele VasjaPT20037.69
2202826Modrijančič KlemenASB20057.73
2305042Forjan NikoPAKG20047.81
24016788Babič DenisKLC20007.83
2507199Žgank NejcKLC20037.91
2607901Krivec MatejKLC20037.94
2703873Počič AljažPAKG20048.11
2807621Višner GalŽALEC20058.13
2900Jazbec GalIzlak20058.34
3000Jazbec JanIzlak20058.89
07955Jesenek AleksASB2004DNS
02404Zelenjak FilipPT2001DNS
08011Lampret AnejPT2005DNS
05723Lah LukaVEL2001DNS
016873Murn BlažKRKA1996DNS
05650Čeh MarkoKLC2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Prpić MatijaCRO7.23
206727Skledar GalPAKG20047.45
304410Smiljan AlenPT20027.46
404111Šuster JašaKLC20017.55
507901Krivec MatejKLC20037.94
600Jazbec JanIzlak20058.89

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102629Plevčak GašperKLC20017.34
2016522Bergant SamoMASS20037.60
3016788Babič DenisKLC20007.83
403873Počič AljažPAKG20048.11
07955Jesenek AleksASB2004DNS
016873Murn BlažKRKA1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105347Šterman JurePOM20017.16
206941Bartol ErazemKRO20037.45
3014529Enci TadejVEL19947.51
406812Pajek TadejPAKG20047.66
505355Zatler BlažKLC20017.69
607621Višner GalŽALEC20058.13

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107478Jazbec ŽanKLC20037.47
2017268Šalamon TimotejVEL20017.48
3015246Car NikoKLC20007.56
400Marković JanCRO7.56
502826Modrijančič KlemenASB20057.73
02404Zelenjak FilipPT2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104174Benko ŽigaKLC19987.06
2017249Orož DomenKLC20017.39
3017528Turinek TomažVEL20037.49
401652Rimele VasjaPT20037.69
505042Forjan NikoPAKG20047.81
600Jazbec GalIzlak20058.34

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105441Novak TilenKRKA20027.30
2016612Ulčar TilenMASS20027.45
307199Žgank NejcKLC20037.91
05650Čeh MarkoKLC2001DNS
08011Lampret AnejPT2005DNS
05723Lah LukaVEL2001DNS