Rezultati

Kategorije
OlmOlimpik triatlon - moški skupno
OlzOlimpik triatlon - ženske skupno
SsmSuper sprint triatlon - moški skupno
SszSuper sprint triatlon - ženske skupno
VsMTriatlon za vsakogar - moški skupno
VsZTriatlon za vsakogar - ženske skupno
AMCici akvatlon - ml. cicibani (2005 in mlajši)
AZCici akvatlon - ml. cicibanke (2005 in mlajši)
BMAkvatlon - st.cicibani (2004 - 2003)
BZAkvatlon - st.cicibanke (2004 - 2003)
DMSuper sprint triatlon - starejši dečki (2002 - 2001)
DZSuper sprint triatlon - starejše deklice (2002 - 2001)
EMSuper sprint triatlon - kadeti (2000 - 1999)
EZSuper sprint triatlon - kadetinje (2000 - 1999)
FMSuper sprint triatlon - ml. mladinci (1998 - 1997)
FZSuper sprint triatlon - ml. mladinke (1998 - 1997)
ObM1Olimpik triatlon - brez licenc - Dijaki (1996 in mlajši)
ObM2Olimpik triatlon - brez licenc - Člani I (1995 - 1980)
ObM3Olimpik triatlon - brez licenc - Člani II (1979 - 1965)
ObM4Olimpik triatlon - brez licenc - Člani III (1964 in starejši)
ObZ1Olimpik triatlon - brez licenc - Dijakinje (1996 in mlajši)
ObZ2Olimpik triatlon - brez licenc - Članice I (1995 - 1980)
ObZ3Olimpik triatlon - brez licenc - Članice II (1979 - 1965)
ObZ4Olimpik triatlon - brez licenc - Članice III (1964 in starejši)
OM1Olimpik triatlon - st. mladinci (1996 - 1995)
OM10Olimpik triatlon - Veterani VII (1944 in starejši)
OM2Olimpik triatlon - Člani I (1994 - 1985)
OM3Olimpik triatlon - Člani II (1984 - 1975)
OM4Olimpik triatlon - Veterani I (1974 - 1970)
OM5Olimpik triatlon - Veterani II (1969 - 1965)
OM6Olimpik triatlon - Veterani III (1964 - 1960)
OM7Olimpik triatlon - Veterani IV (1959 - 1955)
OM8Olimpik triatlon - Veterani V (1954 - 1950)
OM9Olimpik triatlon - Veterani VI (1949 - 1945)
OZ1Olimpik triatlon - st. mladinke (1996 - 1995)
OZ2Olimpik triatlon - Članice I (1994 - 1985)
OZ3Olimpik triatlon - Članice II (1984 - 1975)
OZ4Olimpik triatlon - Veteranke I (1974 - 1970)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke II (1969 - 1965)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke III (1964 - 1960)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke IV (1959 - 1955)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke V (1954 in starejše)
StafMŠtafetni Olimpik triatlon - moške ekipe
StafXŠtafetni Olimpik triatlon - mešane ekipe
StafZŠtafetni Olimpik triatlon - ženske ekipe
VM1Triatlon za vsakogar - Dijaki (1996 in mlajši)
VM2Triatlon za vsakogar - Člani I (1995 - 1980)
VM3Triatlon za vsakogar - Člani II (1979 - 1965)
VM4Triatlon za vsakogar - Člani III (1964 in starejši)
VZ1Triatlon za vsakogar - Dijakinje (1996 in mlajši)
VZ2Triatlon za vsakogar - Članice I (1995 - 1980)
VZ3Triatlon za vsakogar - Članice II (1979 - 1965)
VZ4Triatlon za vsakogar - Članice III (1964 in starejši)
Rezultati

6. Triatlon Velenje

Velenje, 6.7.2014

Ssm - Super sprint triatlon - moški skupno

#St.PriimekImeKlubLRPlav.Tran1KoloTran2TekRezultat
163PlankoMatevžTK Trisport EXOTERM19980:05:020:00:190:13:100:00:210:08:210:27:14
247MandičMarkTK Trisport EXOTERM19980:05:190:00:220:13:360:00:220:08:050:27:48
321BartolDanijelTK Inles Riko Ribnica19990:05:240:00:190:13:380:00:220:08:050:27:51
422Bela KočarLukaTK Trisport EXOTERM19990:05:330:00:200:14:120:00:170:08:320:28:56
543Kovačič IvanjkoMatijaTK Trisport EXOTERM19980:06:010:00:220:13:420:00:160:08:410:29:04
658ObrezaDomenTK Trisport EXOTERM19990:05:350:00:170:14:140:00:190:08:440:29:11
769ŠkrjancJanTK Trisport EXOTERM20010:05:210:00:250:13:410:00:140:09:500:29:32
875VidenšekDavidŠRK Celje20010:06:180:00:300:14:350:00:150:09:450:31:25
931DečmanMatejTK Inles Riko Ribnica20000:05:190:00:260:15:270:00:190:09:560:31:29
1033FlisTeoTK Trisport EXOTERM20010:06:230:00:300:14:300:00:150:10:000:31:39
1124BerlecŽigaTK Trisport EXOTERM20010:06:230:00:280:14:340:00:150:10:150:31:56
1270ŠkufcaMaksTK Inles Riko Ribnica20000:06:260:00:370:14:220:00:270:11:400:33:35
1364PlankoLovroTK Trisport EXOTERM20010:07:280:00:260:15:550:00:210:10:080:34:18
1459PauličGašperTK Trisport EXOTERM20020:06:240:00:320:16:530:00:210:12:470:36:59
1540JerebMaksŠRK Celje20030:06:340:00:350:16:460:00:380:13:030:37:37
16224PercJan 20010:07:370:00:330:17:230:00:240:12:340:38:33
1734FlisNejcTK Trisport EXOTERM20020:08:080:00:400:18:220:00:210:12:500:40:23
1871ŠkufcaEliasTK Inles Riko Ribnica20020:08:220:00:550:20:030:00:230:11:190:41:04