Rezultati

Rezultati

Posamično prvenstvo SŠ v atletiki

Maribor, 16.5.2013

FINALE SKUPNO - 100 m, dijaki, veter: +1,0

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikRezultat
10BRLEK Aljaž GIM. PTUJ199511.12
20RAVTER Tine II. GIM. MB199411.38
30RAKUŠ Tomaž GIM. PTUJ199511.39
40OMULEC Matic LESARSKA MB199311.48
50JERIČ Primož LESARSKA MB199311.68
60VELKNER Primož SERŠ MB199711.84
70KUNAČ Simon BIOTEHNIŠKA MB199411.97
0BEZJAK Matic SERŠ MB1994NN

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultat
10BRLEK Aljaž GIM. PTUJ1995q11.17
20RAKUŠ Tomaž GIM. PTUJ1995q11.45
20RAVTER Tine II. GIM. MB1994q11.45
40OMULEC Matic LESARSKA MB1993q11.58
50JERIČ Primož LESARSKA MB1993q11.68
60VELKNER Primož SERŠ MB1997q11.80
70BEZJAK Matic SERŠ MB1994q11.87
70KUNAČ Simon BIOTEHNIŠKA MB1994q11.87
90ZALETELJ Henri SERŠ MB199512.13
100PINTARIČ Rok SERŠ MB199612.16
110TAUŽIČ Mitja LESARSKA MB199312.51
120ROJC Nino III. GIM. MB199712.78
130DŽANIČ Merdis BIOTEHNIŠKA MB199612.89
140ŠENVETER Matija BIOTEHNIŠKA MB199412.91
150MUSTER Mihael SERŠ MB199712.94
160AMETI Jan SŠGT MB199714.16
0LOVRENČIČ Jakob SŠGT MB1995NN
0ZOREC GABERC Aljaž SERŠ MB1997NN
0BEZJAK Jan GIM. PTUJ1997NN
0KOSI Jernej II. GIM. MB1994NN
0ROZMAN Rok III. GIM. MB1994NN
0KRESNIK Tomaž III. GIM. MB1995NN
0ROJ Žan III. GIM. MB1997NN
0SKLEDAR Dean SERŠ MB1994NN
0GORJUP Aleš SERŠ MB1995NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultat
10BRLEK Aljaž GIM. PTUJ1995q11.17
20JERIČ Primož LESARSKA MB1993q11.68
30VELKNER Primož SERŠ MB1997q11.80
40DŽANIČ Merdis BIOTEHNIŠKA MB199612.89
0LOVRENČIČ Jakob SŠGT MB1995NN
0GORJUP Aleš SERŠ MB1995NN
0KRESNIK Tomaž III. GIM. MB1995NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultat
10RAKUŠ Tomaž GIM. PTUJ1995q11.45
20OMULEC Matic LESARSKA MB1993q11.58
30KUNAČ Simon BIOTEHNIŠKA MB1994q11.87
40ZALETELJ Henri SERŠ MB199512.13
50MUSTER Mihael SERŠ MB199712.94
0ROJ Žan III. GIM. MB1997NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultat
10PINTARIČ Rok SERŠ MB199612.16
20TAUŽIČ Mitja LESARSKA MB199312.51
30ROJC Nino III. GIM. MB199712.78
40ŠENVETER Matija BIOTEHNIŠKA MB199412.91
0KOSI Jernej II. GIM. MB1994NN
0ZOREC GABERC Aljaž SERŠ MB1997NN

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, dijaki

Uvr.Št.Priimek in imeŠolaLetnikQRezultat
10RAVTER Tine II. GIM. MB1994q11.45
20BEZJAK Matic SERŠ MB1994q11.87
30AMETI Jan SŠGT MB199714.16
0BEZJAK Jan GIM. PTUJ1997NN
0SKLEDAR Dean SERŠ MB1994NN
0ROZMAN Rok III. GIM. MB1994NN