Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
mlajši učenci
60 m
300 m
600 m
višina
daljina
vortex
mlajše učenke
60 m
300 m
600 m
višina
daljina
vortex
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina
krogla
vortex
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4x100 m
višina
daljina
krogla
vortex
EKIPNO
Rezultati
Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina C
Ljubljana, 24. 05. 2012
SKUPNO - 1000 m, starejši učenci
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Šola
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
15
FERLE NEJC
BOŽIDARJA JAKCA
1997
2:52.20
1162,0
2
2
KONDIĆ MILAN
ZALOG
1997
2:58.26
1100,0
3
14
NOVAK GAL
VIŽMARJE BROD
1997
2:58.60
1096,0
4
12
ZUPANČIČ DOMEN
POLJE
1997
2:59.33
1089,0
5
18
DRGLIN MATEJ
ZADOBROVA
1997
3:04.89
1033,0
6
51
PURIĆ EDVIN
NOVE FUŽINE
1997
3:05.81
1024,0
7
26
VRANKAR GAŠPER
VIŽMARJE BROD
1998
3:08.04
1003,0
8
25
HAJRLAHOVIČ HARIS
POLJE
1998
3:12.74
958,0
9
50
SUBOTIĆ DEJAN
K. D. KAJUHA
1998
3:13.42
951,0
10
43
STRAŠEK BLAŽ
KAŠELJ
1997
3:15.81
929,0
11
22
BANJANAC BLAŽ
BOŽIDARJA JAKCA
1998
3:19.04
899,0
12
11
MEVMEDOSKI MERLIN
NOVE FUŽINE
1997
3:19.62
893,0
13
47
DJINISIČ STEFAN
POLJE
1997
3:27.58
822,0
14
6
VESELINOVIČ ALEKSANDAR
JOŽETA MOŠKRIČA
1997
3:34.29
764,0
15
27
MIŠČIČ ANDREJ
MARTINA KRPANA
1997
3:35.10
757,0
16
28
REPOVŽ FILIP
MARTINA KRPANA
1998
3:35.96
750,0
17
7
DEBEVEC URBAN
JOŽETA MOŠKRIČA
1998
3:38.95
725,0
18
24
GORNIK ALJAŽ
VIŽMARJE BROD
1998
3:39.82
718,0
19
10
LAMPIČ ŽAN
KAŠELJ
1998
3:43.37
689,0
20
23
BEČIČ DENIN
ZALOG
1998
3:44.88
677,0
21
39
ŠOMODJEVARAC FILIP
ZALOG
1997
4:05.18
525,0
22
36
MAČEK JURE
ZADOBROVA
1998
4:20.71
421,0
0
HALILI EDMOND
KAŠELJ
1998
NN
0
0
SAVIĆ DAVID
MARTINA KRPANA
1997
NN
0
0
MRAMOR FILIP
JOŽETA MOŠKRIČA
1998
NN
0
0
OCEPEK DAVID
K. D. KAJUHA
1997
NN
0
0
ŽABJEK MIHA
BOŽIDARJA JAKCA
1998
NN
0
0
CVIJIĆ NIKOLA
NOVE JARŠE
1997
NN
0
0
KOS ROK
NOVE JARŠE
1997
NN
0