Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Realizacija športnih tekmovanj osnovnih šol Ljubljane v šolskem letu 2017/18

Realizacija programa šolska športna tekmovanja za mladino za šolsko leto 2017/18


Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

23.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale

6.5.

Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

23.4. 1400

26.4. 2359

10.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše

25.4. 1420

9.5. 1200

22.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

8.5. 1400

17.5. 2359

22.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

8.5. 1400

17.5. 2359

22.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

8.5. 1400

17.5. 2359

22.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

8.5. 1400

17.5. 2359

23.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

8.5. 1400

20.5. 2359

23.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

8.5. 1400

20.5. 2359

23.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

8.5. 1400

20.5. 2359

23.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

8.5. 1400

20.5. 2359

28.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

8.5. 1405

24.5. 2359

28.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu

8.5. 1402

24.5. 2359

28.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

8.5. 1403

24.5. 2359

28.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu

8.5. 1404

24.5. 2359

29.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v balinanju

26.4. 1018

24.5. 2359