Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
DrozgJaka

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
ŠorakKlemen

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KraljNejc

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
TomšičGregor

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
RatajecBor

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
ŠvigeljŽiga

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
NageljŽiga

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
HitiDomen

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljGal

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
GruntarLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PrelecBert

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
ŠajnMarko

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrobničŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČubičIgor

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BrenčičAljaž

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KastelicKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Sajovic Tim

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
PakižTim

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
RotterMatic

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Ružnik NovakJuš

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
RozmanKristjan

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
HorvatJernej

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
HribarMatic

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
StanovnikMartin

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrozgNik

M

1995GIMNAZIJA POLJANE
TrampušNik

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LjubičLeon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičMatej

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KosKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
RekarŽan

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
RebernikNejc

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ĐerkovičŽan

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
UčakarAleksander

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KozamernikMark

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ČulibrkMark

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičLukas

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠkaraNik

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AndrijoliBlaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PrimožičTim

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
RajličDušan

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŠtanteRok

M

1995GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
PivkAnže

M

1995GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
BradačKevin

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
TomecŽan

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ZalarTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŠvigeljAnže

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ŠtefančičRok

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
PodgoršekLuka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ŠušteršičAndrej

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
AhmadiAhmad

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RobidaBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŽavbiGregor

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
IslamiAjdin

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PavičNik

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
JavornikJaka

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
JembrihFilip

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VeberMatic

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SekirnikDavid

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Bojc Domen

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KondičLuka

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KrušnikNejc

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Palčič VilfanJaka

M

1998SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KržičTadej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GubanecMatija

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrohaMartin

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JanšaKrištof

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižnarKarel

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MatijaševičŽan

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CornJaka

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TekavčičGregor

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SterleRok

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovačevičMilan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TrnjakDejan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠtrancarKlemen

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BukovecŽan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČukJakob

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GoršinJanez

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OrešnikMetod

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OražemŽan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MiheličGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LovšinJan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
MatjasicLea

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
PetrneljNja

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
MaroltAlja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
ArtačNika

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
FlorjančičMaja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
OkornKaja

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
PetrišičTina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
BiličSaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
VlepičTjaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Avsenik ŽibratLana

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BajtTjaša

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠavorValentina

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
UršičKarmen

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MršičMonika

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KoširAndreja

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RistevskiNatalie

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Klobučar Triša

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MorozŠpela

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AvsenikMonika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KlemenčičBarbara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Kogovšek Melita

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠtiglicBernarda

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LogarKatja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - EKONOMSKA ŠOLAMatjasic Lea, Petrnelj Anja
 - GIMNAZIJA LEDINAOkorn Kaja, Petrišič Tina
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Florjančič Maja, Artač Nika
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAVlepič  Tjaša, Bilič Saša
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAKošir Andreja, Šavor Valentina
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Uršič Karmen, Mršič Monika
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOKlobučar Triša, Moroz Špela
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Klemenčič Barbara, Avsenik Minika
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKogovšek Melita, Štiglic Bernarda
Moški:
 - GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCAPivk Anže, Štante Rok
 - GIMNAZIJA LEDINAŠorak Klemen, Kralj Nejc
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Marolt Aljaž, Gruntar Luka
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Kastelic Vid, Škulj Gal
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Tomšič Gregor, Drozg Jaka
 - GIMNAZIJA POLJANEKozamernik Rok, Drozg Nik
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDLjubič Leon, Stankovič Matej
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Kos Klemen, Dežman Gašper
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠajn Marko, Sajovic Tim
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Hribar Matic, Horvat Jernej
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Kastelic Klemen, Čubič Igor
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Drobnič Žiga, Gvardjančič Blaž
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAĐerkovič Žan, Kozamernik Mark
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAŠkara Nik, Čulibrk Mark
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLARajlič Dušan, Andrijoli Blaž
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOAhmadi Ahmad, Robida Blaž
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Žavbi  Gregor, Islami Ajdin
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAŠušteršič Andrej, Zalar Tilen
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Tomec Žan, Švigelj Anže
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 3Štefančič Rok, Podgoršek Luka
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJABator  Filip, Bojc Domen
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Palčič Vilfan Jaka, Andrašek Blaž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAMatijaševič Žan, Gubanec Matija
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Troha Martin, Janša Krištof
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Kržič Tadej, Križnar Karel
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJETrnjak Dejan, Kovačevič Milan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Bukovec Žan, Štrancar Klemen
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Tekavčič Gregor, Sterle Rok

19.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

21.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16.3.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163