Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13


ARHIV:
27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

19.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
GrampočnikMiha

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
ŽužulDarjan

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠfiligojTom

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Grm UrbančičČrt Lovro

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GruntarLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
HuZheng Dong

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
TomšičGregor

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
MaroltAljaž

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
ŠvigeljMartin

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
ŠorakKlemen

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
BizjakOžbej

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PrijateljPrimož

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
KraljNejc

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
RatajecBor

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KožulDeni

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PetrovecMiha

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
DrevenšekBlaž

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
NajdičAndrej

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
PogačarMaj

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
DolomičAndraž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ZimicGregor

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KosKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
StankičJanko

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Černe Miha

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ĐerkovičŽan

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
UčakarAleksander

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RebernikNejc

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LandekerDavid

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KozamernikMark

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Oberčkal PluškoIzak

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkaraNik

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GregorkaJure

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Pižem Anže

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
OručevićBenjamin

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičLukas

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KrhlikarKristijan

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CejJaša

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RajličDušan

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PrimožičTim

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
LavričAnton

M

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
RamadanoskiShaban

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PetrovičDejan

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PašičHalid

M

1996SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
OmerovičAlmir

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
AndrijoliBlaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Križaj Jan

M

1997GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
ŠtanteRok

M

1995GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
PivkAnže

M

1995GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
BešičAlen

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KožulToni

M

1993SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MaličDušan

M

1993SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
PorentaJanez

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ŠtefančičRok

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
UrankarSimon

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
RajerBlaž

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
PeršinJan

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
SteržajDominik

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
VodeTadej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PeterneljLuka

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
OblakSimon

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
OblakTim

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ČerneKristjan

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TomažinKevin

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Dremelj Klemen

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GjerkešDavid

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KorelecŽan

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HrastnikSebastjan

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JermanLuka

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KršinarJan

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PavičNik

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
JavornikJaka

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BerglezRok

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
CizejMatic

M

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
RomeNejc

M

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JernejcJaka

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SekirnikDavid

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GrandaMiha

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BatorFilip

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KrušnikNejc

M

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TrohaMartin

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CerarGrega

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PermeMatic

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JurečičLovro

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StarmanKlavdij

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HočevarMiha

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KolšekIrenej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BajtAmbrož

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KuretVal

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PovirkNejc

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OblakGal

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrinkavsMatej

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LindičMartin

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MrakDomen

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LampičJaka

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmoličVili

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CornJaka

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TrnjakDejan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BratinaMatej

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ĐekovićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŽužekMatevž

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovačevićMilan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GoršinJanez

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OražemŽan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MiheličGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukAndrej

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LovšinJan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OrešnikMetod

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Matjašič Lea

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
GregorkaNika

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
Novak RisTjaša

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
GrampovčanUrša

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
ŠarlahKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
Ristevski Ana

Z

1996GIMNAZIJA MOSTE
Lukič Rebeka

Z

1995GIMNAZIJA MOSTE
PrimožočAlja

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Grm UrbančičPia

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GodecAndreja

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MerkunUrška

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RistevskiNatalie

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KlemenčičBarbara

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
RekarTajda

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GradPatricija

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
CvetkovićKlara

Z

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZwittnigTina

Z

1995SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TalundžićSandra

Z

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
StrmšnikAnja

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KogovšekMelita

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LamprečnikPolona

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalavašičAna

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠtiglicBernarda

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LukanNežka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BizjakAlja

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA LEDINANovak Ris Tjaša, Šarlah Katja
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Nika Gregorka, Grampovčan Urša
 - GIMNAZIJA MOSTELukič Rebeka, Ristevski Ana
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAGrm Urbančič Pia, Primožič Alja
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJELukan Nežka, Bizjak Alja
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAMerkun Urška, Godec Andreja
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJACvetković Klara, Grad Patricija
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Strmšnik Anja, Rekar Tajda
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 3Zwittnig Tina, Talundžić Sandra
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKogovšek Melita, Malavašič Ana
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Štiglic Bernarda, Lamprečnik Polona
Moški:
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJAGojkovič Igor, Fifolt Andrej
 - GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCAPivk Anže, Štante Rok
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADGrm Urbančič Črt Lovro, Šfiligoj Tom
 - GIMNAZIJA LEDINAKralj Nejc, Prijatelj Primož
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Bizjak Ožbej, Ratajec Bor
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Šorak Klemen, Švigelj Martin
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Marolt Aljaž, Gruntar Luka
 - GIMNAZIJA LEDINA 5Tomšič Gregor, Hu  Zheng Dong
 - GIMNAZIJA MOSTEDrevenšek Blaž, Najdič Andrej
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDKos Klemen, Dolomič Andraž
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Karnel Jorg, Dežman Gašper
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠipek Kristjan, Sajovic Matic
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Kožul Deni, Petrovec Miha
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Klarič Tilen, Potokar Simon
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Dolenc Richard Matjaž, Matjašič Blaž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 5Spindler Gašper, Ogrin Žiga
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 6Šajn Marko, Pristovnik Jošt
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAStankič Janko, Černe Miha
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Đerkovič Žan, Učakar Aleksander
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 3Rebernik Nejc, Landeker David
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 4Oberčkal Pluško  Izak, Kozamernik Mark
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEMihelič Gašper, Oražem Žan
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Orešnik Metod, Čuk Andrej
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 3Goršin Janez, Lovšin Jan
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAKrhlikar Kristijan, Oručević Benjamin
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Tomič Lukas, Škara Nik
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 3Pižem Anže, Gregorka Jure
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLAAndrijoli Blaž, Rajlič Dušan
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 2Lavrič Anton, Ramadanoski Shaban
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA 3Petrovič Dejan, Pašič Halid
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOČerne Kristjan, Tomažin Kevin
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Dremelj Klemen, Jerman Luka
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3Hrastnik Sebastjan, Gjerkeš David
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOJavornik Jaka, Jan Kršinar
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Pavič Nik, Berglez Rok
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLARajer Blaž, Peršin Jan
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Štefančič Rok, Porenta Janez
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 3Steržaj Dominik, Oblak Simon
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 4Oblak Tim, Peternelj Luka
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 5Vode Tadej, Urankar Simon
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJASekirnik David, Jernejc Jaka
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Bator Filip, Rome Nejc
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 3Cizej Matic, Rome Nejc
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJATroha Martin, Trinkaus Matej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Bajt Ambrož, Oblak Gal
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Cerar Grega, Kolšek Irenej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4Perme Matic, Jurečič Lovro
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5Starman Klavdij, Povirk Nejc
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6Hočevar Miha, Pazlar Aljaž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 7Lampič Jaka, Mrak Domen
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 8Lindič Martin, Smolič Vili
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEKovačević Milan, Trnjak Dejan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Žužek Matevž, Đeković Marko
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Bratina  Matej, Corn Jaka

21.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16.3.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163