Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KocjančičJakob

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
KrajčiJan

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
SotlarŽan

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
VehovecNei

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
PredaličGregor

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BičekJan

M

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
OblakMaj

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JežovitaTit

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
TomcBrin

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
KalanJaka

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
GršičMatic

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
GazibaričDavid

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽuničNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PopitAnžej

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KurtagičAlen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SkrlepGašper

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PeterkaTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DobrovoljcMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PotočarVid

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
BradaškaŽiga

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ČičaLuka

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
LukežičMatija

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
TomcDavid

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Krištof Miha

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KramaričRok

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
OgričAnže

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KramaričRok

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GromAnej

M

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KolarevKristjan

M

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KahteranAlen

M

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠtrukeljTimei

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RupnikGašper

M

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičŽan

M

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MuratoskiAjdar

M

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BaltičAlmedin

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BaftovskiArsim

M

2002SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
GrčarAnže

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
ŠarlahJaka

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PlaninšekTan

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
VidergarSebastjan

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
DajčmanAljaž

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
ZidarSebastjan

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PečenkoDavid

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
GrudenNejc

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ManevskiLiam

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KraljAljoša

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PungerčarJon

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KajtazovićDino

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
IvanovićGeorge

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Pečan Luka

M

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PeljhanAljaž

M

2002SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZaložnikIzidor

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodgoršekLuka

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerbecŽiga

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičBlaž

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrevenVid

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerbecRok

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JanežičTim

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠkerlavajTit

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HočevarKlemen

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MiklavecMaj Jurij

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JanRemic

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ErjavecPolona

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
SokUla

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
KišmentovićZerina

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
SelanPika

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
ŠerljHana

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
ErbežnikBarbara

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
FulekiNika

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
BergantSaša

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
JermanJana

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
VižinAnja

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
Božičnik Lina

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PetrovićAnastasija

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Kalan Eva

Z

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ŠiftarNeža

Z

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BačičNina

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PrajsTia

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PustNina

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
VidicNika

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
ŠlosarTinkara

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KogovšekManca

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MuharemovičIda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanEva

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhTara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SuhaljEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
StražišarZala

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JerebNika

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GolobTea

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
UleLara

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidmarKlara

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BudnaMaja

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MarkeljNeli

Z

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANAOtrin Nina, Starman Pia
 - EKONOMSKA ŠOLAVižin Anja, Jerman Jana
 - EKONOMSKA ŠOLA 2Škerlj Hana, Kišmentovič Zerina
 - EKONOMSKA ŠOLA 3Selan Pika, Erbežnik Barbara
 - EKONOMSKA ŠOLA 4Fuleki Nika, Bergant Saša
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJAŠiftar Neža, Petrović Anastasija
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA 2Božičnik Lina, Kalan Eva
 - GIMNAZIJA LEDINAPust Nina, Vidic Nika
 - GIMNAZIJA ŠIŠKASuhalj Eva, Muharemovič Ida
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Selan Eva, Velkavrh Tara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Kogovšek Manca, Vidmar Nina
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAJereb Nika, Golob Tea
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJABudna Maja, Vidmar Klara
Moški:
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANAČiča Luka, Lukežič Matija
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 2Tomc David, Krištof Miha
 - GIMNAZIJA LEDINAPogačar Leon, Gruntar Vanja
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAArsič Luka, Lapajne Rok
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Babnik Jan, Trček Peter
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Podgoršek Žiga, Čirič Jan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Ozmec Miha, Brod Žiga
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 5Skrlep Gašper, Peterka Tilen
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 6Gornik Jure, Oblak Gašper
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAStražišar Luka, Bradaška Žiga
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAČerne Jure, Dakić Marko
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Grom Enej, Tomič Žan
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOManevski Liam, Gruden Nejc
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJAPeljhan Aljaž, Pečan Luka
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAPodgoršek Luka, Zupančič Blaž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Škerbec Rok, Škerbec Žiga
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Treven Vid, Založnik Izidor
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEMandič Luka, Klančar Žan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Pavlič Matic, Čemažar  Nejc Jaka
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Kohne Blaž, Kohne Matevž
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Potočnik Tilen, Hočevar Klemen
 - VEGOVA LJUBLJANAAndolšek Peklaj Andraž, Šahinović Edin
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Šarlah Jaka, Pečenko David
 - VEGOVA LJUBLJANA 3Planinšek Tan, Vidrgar Sebastjan
 - VEGOVA LJUBLJANA 4Grčar Anže, Zidar Sebastjan
 - VEGOVA LJUBLJANA 5Dajčman Aljaž, Straže Jurij

26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13


ARHIV:
27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

19.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

21.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16.3.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163