Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NAMIZNI TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

133

26.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani  

13

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

22

27.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

29

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
OštriTimon

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
PavliTim

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RutarBor

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Novak ZakeršnikNejc

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DvornikDan

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
TrtnikRok

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
FilipovičDavid

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
OgričAnže

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
UraničLuka

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
LavričTaj

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PrezeljMatej

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
OpekaLara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KobetičNika

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OkornKaja

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
StražarKatarina

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
KeteKristina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Benčina Alja

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
TrelecŠpela

Z

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
TofantAna

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SoldatSimona

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE


Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADKobetič Nika, Opeka Lara
 - GIMNAZIJA LEDINAOkorn Kaja, Stražar Katarina
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAKete Kristina, Končina Natalija
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJATrelec  Špela, Gabrovšek Kaja
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJATofant Ana, Štajner Jedrt
Moški:
 - EKONOMSKA ŠOLAOštir Timon, Ungar Vito
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADPavli Tim, Rutar Bor
 - GIMNAZIJA LEDINATrtnik Rok, Dvornik Dan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAFilipovič David, Kovačič Nik

3.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

172

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

171

22.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

32

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

28

18.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

143

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani    

33

11.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

147

19.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

21.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

201

29.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu    

223

16.3.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu  

163