Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KEGLJANJE / BALINANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
12.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v kegljanju      

21

Prijavljeni tekmovalci:
G-MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
KozinJan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
LesarMartin

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
TekavecJurij

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
VrhovecJan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
KalšanDamjan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
MujićMatej

M

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KederMatjaž

M

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MuradbašićJamin

M

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PahorMatic

M

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KončnikKlemen

M

1999ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
G-ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ForjaničMaruša

Z

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
DebelecŠpela

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Vrhovec Špela

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Plestenjak Rebeka

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
RiharZala

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Lamprečnik Polona

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JegličDominika

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PrimožičMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DolarLucija

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlabeKaja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OgrizekMaruška

Z

1999ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK