Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ZIMSKI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

0

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za učence-ke  

9

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

43


ARHIV:
6.3.2018Športni dan SŠ - veleslalom  

0

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

2

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu  

16

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

43

7.2.2017Športni dan SŠ - veleslalom

0

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu

20

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

63

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

3

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

8

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu

65

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu    

24

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

2

3.3.2016Športni dan SŠ - veleslalom  

0

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke      

1

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

49

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
VošnjakJan

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VilharKlemen

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
BazmenjakŽan

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
JerčinovičRok

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičGašper

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanTimotej

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KastelicKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
OstrežAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Strašek Žiga

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErjavecSimon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Gerl KorenčJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
MetercMatic

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VaupotičTilen

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠveglLovrenc

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VidicSamo

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠkrbincJaka

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StražiščarMartin

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BrenčičAljaž

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
IstiničPatrik

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
OblakVid

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ČeferinBruno

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
MedvešekGrega

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KregarVid

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RemškarGašper

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠternBruno

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačGašper

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražišarFilip

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LegenTom

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BonceljTadej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
DemšarFranc Benjamin

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukTilen

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KarničarKristjan

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
ČernivecKatarina

Z

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MačekJerneja

Z

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
SenicaKlara

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZavrlKatja

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KaramatičLaura

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
UrbančičŠpela

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkerljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
SiršeSara

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Fojkar Eva

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JezeršekEstera

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
AnaFatur

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BalenNuša

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠenkAna

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KoširZala

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu      

13

10.2.2015Športni dan SŠ - veleslalom  

0

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

9

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

14

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

42

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu  

11

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

0

13.2.2014Športni dan SŠ - veleslalom  

0

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu    

57

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke    

16

5.2.2013Športni dan SŠ - veleslalom  

0

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu    

14

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke    

2

3.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

13

3.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

56

9.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

64

4.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

18