Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ZIMSKI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

0

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za učence-ke  

9

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

43


ARHIV:
6.3.2018Športni dan SŠ - veleslalom  

0

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

2

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu  

16

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

6.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

43

7.2.2017Športni dan SŠ - veleslalom

0

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu

20

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

63

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

3

6.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

8

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu

65

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

10

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu    

24

3.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

2

3.3.2016Športni dan SŠ - veleslalom  

0

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke      

1

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

49

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu      

13

10.2.2015Športni dan SŠ - veleslalom  

0

10.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

9

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

14

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

42

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu  

11

13.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke  

0

13.2.2014Športni dan SŠ - veleslalom  

0

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu    

57

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke    

16

5.2.2013Športni dan SŠ - veleslalom  

0

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu    

14

5.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v deskanju na snegu za kategorizirane učence-ke    

2

3.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

13

3.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

56

Prijavljeni tekmovalci:
MI - Dijaki
PriimekImeSpolLRŠola
TurkKlemen

M

1993GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PovšeŽiga

M

1993GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RibičMatej

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
JagodicMark

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
SodjaJaka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
Bon BrzinJan

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ReboljBorut

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
MavričLuka

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
GromLovro

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
Droftina Nejc

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
PakižTim

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekDenis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Vidmar Janez

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
TurinekMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽganjarLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
LindičMitja

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
DejanovičLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
WrthAljaž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
TilenWirth

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LisjakTine

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Stajnko BuricaNejc

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
BolhaŽiga

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
RupnikJure

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
KužnikAljaž

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KobalUrban

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Lazič - RighettiTim

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FortunaKrištof

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OgrizekDanijel

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KlincGregor

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BonceljJure

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
PuciharUrh

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ArhMatej

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ME - Dijakinje
PriimekImeSpolLRŠola
Rutar PolanecValentina

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
SlanaPia

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
UrbančičJerica

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
MitrovičAnja

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
VižintinDanuša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Rupnik Diana

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SenicaKlara

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
AličManca

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
UdovčKristina

Z

1997GIMNAZIJA MOSTE
PetrovčičAna

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupanPia

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
OmejcPatricija

Z

1993SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
FaturAna

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽajdelaKatarina

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LazarLea

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Šmid Eva

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HomecDiana

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KoširLucija

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE

9.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu      

64

4.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v veleslalomu  

18