Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON - Ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
13.3.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5


ARHIV:
3.4.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

6

1.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

4.4.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5

9.3.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

11.4.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

10

Prijavljene ekipe:
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJAJarc Jonatan, Debeljak Marc, Vidic Viktorija, Marinčič Katja, Perkovič Mia
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA 2Breskvar Gregor, Pajalič Žak, Strojko Tibor, Slivniker Nastja, Jazbar Manuela, Strah Tinkara
 - GIMNAZIJA LEDINAMarolt Aljaž, Adleščič Tim, Lorber Katja, Maša Černe
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDCerkovnik Martin, Ivanič Miha, Skok Simon, Ana Marija Šetina, Okršlar Kaja, Kuprivec Eva
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Jurca Gal, Kisovec Blaž, Plaznik Anja, Selan Ana
 - GIMNAZIJA ŠIŠKATurinek Matic, Jerčinovič Rok, Repanšek  Eva, Žigič  Lea
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEMihelič Gašper, Češarek Janez, Trdan Špela, Drenik Lina
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Govekar Domen, Nagode Miha, Ileršič Irena, Čušin Eva
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJABarut Cecilija, Žagar Lučka, Slabe Kaja, Schwarzman Jon, Ivančič Miha, Lindič Martin
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Golob Klara, Mežnar Polona, Merše Andreja, Čižman Bernard, Girandon Žan, Capuder Martin

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za kategorizirane  

0

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za nekategorizirane    

13