Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON - Ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
13.3.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5

3.4.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

6

1.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

4.4.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5

9.3.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

11.4.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

10

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za kategorizirane  

0

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za nekategorizirane    

13

Prijavljene ekipe:
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJAJarc Jonatan, Marušič Maj, Kličič Doris, Marinčič Katja
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA 2Debeljak  Marc, Žabkar Jan, Rode Januša, Vidic Viktorija, Breskvar Gregor, Zoran Zala
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADPlut Matic, Kamnikar Maksimilijan, Škof Nina, Gradišar Vanesa
 - GIMNAZIJA LEDINASešek Kristina, Vidmar Manca, Šafranič Patricija, Adlešič Tim, Jurkin Luka, Bizjak Žiga
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAŠkof Živa, Gerger Nika, Jrčinovič Blaž, Šaver Kristijan
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEČešarek Janez, Bizjak Alja, Zof Katja, Govekar Domen
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Bergant Nika, Nagode Miha, Lukan Nežka, Mihelič Gašper
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLATomič Lukas, Čulibrk Mark, Uršič Karmen, Slapar Maja
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Pižem Anže, Gregorka Jure, Leskovec Veronika, Plahanc Lidija
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJARajer Maja, Ravnikar Monika, Lederer Eva, Rome Njec, Gizold Jaša, Zupan Aljaž
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Rus  Anita, Orehek Polona, Cvetkovič Klara, Jernejc Jaka, Bartol Filip, Kondič Luka
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAUrh Tadej, Skok Rok, Hočevar Miha, Lazar Lea, Omejc Nina
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Hernec Tina, Šturm Lucija, Žagar Nežka, Planinc Rok, Lindič Martin, Tomaž Tomašič