Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON - Ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
13.3.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5

3.4.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

6

1.2.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

Prijavljene ekipe:
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJASlivniker Nastja, Kalan Eva, Školak  Jaka, Skalar Gal
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA 2Trbežnik Nina, Trbežnik Anja, Biček Jan, Žgajnar Emil, Dimic Matic
 - GIMNAZIJA LEDINACerkovnik Taja, Vidergar Julija, Prelog Luka, Poboljšaj Maj
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Blagšič Petra, Gašperšič Nika, Lukežič Kristijan, Kmetič Anej, Volk Jaša
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDIvanič Miha, Ian Spiller, Katja Turinek, Petra Polanc
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Kolar  Tej, Ivančič Jaka, Ahačič Ajda, Saje Kama
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAPajnič Živa, Miklič Karin, Čordič Sinan, Modec Jure
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLAKolar Petra, Šepic Maruša, Zver  Tristan, Pikl Vid

4.4.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu  

5

9.3.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

8

11.4.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu    

10

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za kategorizirane  

0

5.3.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu za nekategorizirane    

13