Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

4.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

24.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

23.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

29

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

12


ARHIV:
5.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga, 2. krog

8

23.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

16

10.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga - Finale

4

20.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga

6

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

28.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

5.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga  

6

7.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga/ končnica

4

21.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/končnica

4

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje-1.liga

6

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/2.krog

8

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

15

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake

35

6.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. in 3. liga

8

10.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga/končnica

4

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

15.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

8.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

18

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

24.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga

6

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

6.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - za 5.mesto

4

17.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

13.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

5.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

29

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

9:1

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

6.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

3:7

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

6.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

4:1

EKONOMSKA ŠOLA

6.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

4:5

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

6.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

4:3

EKONOMSKA ŠOLA

6.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

3:0

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

22.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

8:2

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

22.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

4:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

22.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

10:0

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

22.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10:0

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

22.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

440027:32412

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

430115:1059

EKONOMSKA ŠOLA

420222:10126

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

41036:26-203

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

40049:30-210

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

1:4

GIMNAZIJA LEDINA

7.1.2015 11:40

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

6:3

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

7.1.2015 12:15

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3:2

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

7.1.2015 12:50

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3:5

GIMNAZIJA LEDINA

7.1.2015 13:25

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

5:3

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

7.1.2015 14:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4:3

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

29.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:7

GIMNAZIJA LEDINA

29.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

4:2

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

29.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12:2

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

29.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

1:7

GIMNAZIJA LEDINA

29.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

440023:71612

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

430125:13129

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

420211:12-16

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

410311:20-93

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

40049:27-180

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

1:1

GIMNAZIJA MOSTE

8.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4:0

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

8.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3:2

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

8.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:1

GIMNAZIJA MOSTE

8.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

2:8

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

8.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

7:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

13.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

13.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

3:2

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

13.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

5:1

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

13.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

440015:21312

GIMNAZIJA MOSTE

421110:647

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

42116:607

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

410313:15-23

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

40044:19-150

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4:3

GIMNAZIJA POLJANE

9.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

4:1

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

9.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

7:3

GIMNAZIJA POLJANE

9.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

8:2

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

9.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

9:1

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

9.1.2015 14:50

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

6:2

GIMNAZIJA POLJANE

30.1.2015 11:20

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

4:5

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30.1.2015 11:55

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

1:1

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

30.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

7:3

GIMNAZIJA POLJANE

30.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

6:4

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

431023:91410

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

431019:61310

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

420215:21-66

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

410313:21-83

GIMNAZIJA POLJANE

400411:24-130

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

4:5

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

15.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

4:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

15.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

5:0

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

15.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2

0:5

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

20.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

3:3

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

20.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2

0:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

20.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

7:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

20.1.2015 14:05

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

5:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2

23.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

5:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

23.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2

2:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

23.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

440022:51712

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

430118:8109

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

41127:12-54

GIMNAZIJA ŠENTVID

41128:17-94

GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2

40042:15-130

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

2:1

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

16.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

3:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

16.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

2:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

16.1.2015 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

4:1

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

16.1.2015 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

6:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

21.1.2015 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

6:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

21.1.2015 13:05

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

330012:2109

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

31115:10-54

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

31029:903

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

30125:10-51
17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

16

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3. in 4. liga  

12

10.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / Končnica

4

3.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

6

17.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog

8

10.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 1.krog

12

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

15

16.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga - Končnica

4

1.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

11.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Končnica

4

18.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/Končnica

4

11.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

4.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog  

8

16.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

26.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

33

8.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga Finale  

4

15.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

29.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale

4

7.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3.krog

8

1.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale

4

30.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.krog    

16

9.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

8

5.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

16.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3. liga  

7

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

8

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 5. do 8. mesto  

4

17.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale  

4

1.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Polfinale  

8

31.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale  

5

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje    

10

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

32

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

10