Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

4.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

24.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

23.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

29

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

12


ARHIV:
5.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga, 2. krog

8

23.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

16

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:3

GIMNAZIJA MOSTE

25.1.2018 11:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

25.1.2018 12:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1:5

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

25.1.2018 12:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

1:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

25.1.2018 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

6:4

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

25.1.2018 13:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

3:3

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

25.1.2018 14:00

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

321010:467

GIMNAZIJA MOSTE

31207:615

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

31029:12-33

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30125:9-41

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

2:3

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2.2.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

2:3

VEGOVA LJUBLJANA

2.2.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

1:2

GIMNAZIJA LEDINA

2.2.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1:3

VEGOVA LJUBLJANA

2.2.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

2:0

VEGOVA LJUBLJANA

2.2.2018 14:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3:1

GIMNAZIJA LEDINA

2.2.2018 14:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

32017:616

VEGOVA LJUBLJANA

32016:516

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

31025:503

GIMNAZIJA LEDINA

31025:7-23

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

1:3

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

25.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

1:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

25.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

25.1.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

5:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

25.1.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

1:4

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

25.1.2018 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4:0

GIMNAZIJA ŠENTVID

25.1.2018 14:50

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

330012:399

GIMNAZIJA ŠENTVID

32014:5-16

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

31027:9-23

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

30032:8-60

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

2:1

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

31.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

3:1

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

31.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

31.1.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

5:1

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

31.1.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

10:1

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

31.1.2018 14:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

3:0

EKONOMSKA ŠOLA

31.1.2018 14:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

330014:2129

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

32019:366

EKONOMSKA ŠOLA

31023:6-33

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30033:18-150
10.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga - Finale

4

20.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga

6

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

28.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

5.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga  

6

7.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga/ končnica

4

21.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/končnica

4

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje-1.liga

6

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/2.krog

8

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

15

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake

35

6.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. in 3. liga

8

10.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga/končnica

4

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

15.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

8.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

18

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

24.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga

6

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

6.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - za 5.mesto

4

17.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

13.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

5.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

29

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

16

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3. in 4. liga  

12

10.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / Končnica

4

3.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

6

17.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog

8

10.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 1.krog

12

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

15

16.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga - Končnica

4

1.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

11.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Končnica

4

18.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/Končnica

4

11.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

4.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog  

8

16.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

26.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

33

8.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga Finale  

4

15.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

29.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale

4

7.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3.krog

8

1.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale

4

30.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.krog    

16

9.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

8

5.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

16.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3. liga  

7

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

8

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 5. do 8. mesto  

4

17.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale  

4

1.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Polfinale  

8

31.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale  

5

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje    

10

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

32

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

10