Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

NOGOMET

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - Finale

4

4.2.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 3. krog

8

24.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje - Finale

4

23.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake - 2. krog

16

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijake  

29

17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v nogometu za dijakinje  

12


ARHIV:
5.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga, 2. krog

8

23.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

16

10.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga - Finale

4

20.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga

6

29.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

28.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

1:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

17.1.2018 11:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5:2

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

17.1.2018 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:4

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

17.1.2018 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4:1

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

17.1.2018 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

8:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

17.1.2018 13:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

3:5

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

17.1.2018 14:00

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

330014:599

GIMNAZIJA ŠIŠKA

32019:456

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

31027:703

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

30033:17-140

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3:1

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

18.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

3:2

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

18.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1:2

GIMNAZIJA LEDINA

18.1.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3:1

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

18.1.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

8:1

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

18.1.2018 14:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

2:3

GIMNAZIJA LEDINA

18.1.2018 14:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

33008:539

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

320112:486

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

31026:7-13

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

30034:14-100

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

2:1

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

18.1.2018 11:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:7

VEGOVA LJUBLJANA

18.1.2018 12:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

2:1

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

18.1.2018 12:30

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

0:1

VEGOVA LJUBLJANA

18.1.2018 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

3:3

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

18.1.2018 13:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

5:3

VEGOVA LJUBLJANA

18.1.2018 14:00

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA MOSTE

33009:549

VEGOVA LJUBLJANA

320111:566

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

30124:6-21

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

30124:12-81

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4:2

GIMNAZIJA POLJANE

11.1.2018 11:30

Dvorana Kodeljevo

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

3:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

11.1.2018 12:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

11.1.2018 12:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA POLJANE

0:6

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

11.1.2018 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3:5

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

11.1.2018 13:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA POLJANE

3:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

11.1.2018 14:00

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

330014:3119

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

320110:736

GIMNAZIJA POLJANE

31025:10-53

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

30030:9-90

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

5:0

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

11.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

10:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2

11.1.2018 12:35

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

7:1

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2

11.1.2018 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

2:2

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

11.1.2018 13:25

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

3:4

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

11.1.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2

11.1.2018 14:35

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

321020:2187

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

321016:5117

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

310210:1003

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2

30031:30-290

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

0:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

12.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

4:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

12.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

1:4

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

12.1.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

1:4

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

12.1.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

1:4

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

12.1.2018 14:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

3:2

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

12.1.2018 14:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

320110:646

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

320110:646

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

32015:6-16

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2

30032:9-70

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

0:5

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

17.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4:2

EKONOMSKA ŠOLA

17.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

3:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

17.1.2018 13:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

EKONOMSKA ŠOLA

17.1.2018 13:40

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:3

EKONOMSKA ŠOLA

17.1.2018 14:10

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2:4

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

17.1.2018 14:40

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

320110:736

EKONOMSKA ŠOLA

32017:616

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

31027:613

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

31025:10-53

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

1:5

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

22.1.2018 12:10

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

1:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

22.1.2018 12:40

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

1:1

GIMNAZIJA ŠENTVID

22.1.2018 13:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

7:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

22.1.2018 13:35

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

5:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

22.1.2018 14:05

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

0:3

GIMNAZIJA ŠENTVID

22.1.2018 14:35

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

320112:576

GIMNAZIJA ŠENTVID

31205:235

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

31117:704

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

30123:13-101
5.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga  

6

7.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1.liga/ končnica

4

21.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/končnica

4

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje-1.liga

6

13.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/2.krog

8

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

15

5.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake

35

6.4.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. in 3. liga

8

10.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga/končnica

4

7.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

15.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

8.2.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje

18

21.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

24.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3.,4. liga

6

16.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

6.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - za 5.mesto

4

17.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga / Končnica

4

13.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

8

5.2.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1. liga

12

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

29

17.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

16

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga / Končnica

4

17.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.,3. in 4. liga  

12

10.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / Končnica

4

3.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - 1. liga

6

17.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog

8

10.2.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 1.krog

12

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

13.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

15

16.5.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga - Končnica

4

1.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

11.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Končnica

4

18.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga/Končnica

4

11.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

12

4.2.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga / 2.krog  

8

16.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 1.liga

16

26.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

33

8.5.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga Finale  

4

15.3.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

10

29.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale

4

7.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3.krog

8

1.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale

4

30.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2.krog    

16

9.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

8

5.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

32

16.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 3. liga  

7

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 2. liga  

8

10.3.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - 5. do 8. mesto  

4

17.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Finale  

4

1.2.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake - Polfinale  

8

31.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje - Finale  

5

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje    

10

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake    

32

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijake  

30

5.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v malem nogometu za dijakinje  

10