Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA NA MIVKI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
13.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

11

12.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

18


ARHIV:
12.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

11

11.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

20

8.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

8

6.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

21

13.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke

15

13.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence

9

10.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

6

9.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

21

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

25

28.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

10

4.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

6

3.6.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

15

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

11

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

22

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence    

10

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke    

14

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence  

13

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke  

15

Prijavljene ekipe:
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ DANILE KUMAR 2
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAVLJE
  - OŠ KOLEZIJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MARTINA KRPANA
  - OŠ MARTINA KRPANA 2
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ NOVE FUŽINE 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TONETA ČUFARJA 2
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIČ

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ DANILE KUMAR

1:0

OŠ TONETA ČUFARJA 2

9.6.2010 08:00

FIT ČRNUČE

OŠ DRAVLJE

1:0

OŠ DANILE KUMAR 2

9.6.2010 08:30

FIT ČRNUČE

OŠ NOVE FUŽINE

0:1

OŠ MARTINA KRPANA 2

9.6.2010 09:00

FIT ČRNUČE

OŠ TRNOVO

1:0

OŠ TONETA ČUFARJA

9.6.2010 09:30

FIT ČRNUČE

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

0:1 BB

OŠ VIČ

9.6.2010 10:00

FIT ČRNUČE

OŠ KOLEZIJA

1:0

OŠ MAKSA PEČARJA

9.6.2010 10:30

FIT ČRNUČE

OŠ NOVE FUŽINE 2

0:1

OŠ MARTINA KRPANA

9.6.2010 11:00

FIT ČRNUČE

OŠ DANILE KUMAR

1:0

OŠ DRAVLJE

9.6.2010 11:30

FIT ČRNUČE

OŠ MARTINA KRPANA 2

0:1

OŠ MIŠKA KRANJCA

9.6.2010 12:00

FIT ČRNUČE

OŠ TRNOVO

1:0

OŠ VIČ

9.6.2010 12:30

FIT ČRNUČE

OŠ KOLEZIJA

1:0

OŠ MARTINA KRPANA

9.6.2010 13:00

FIT ČRNUČE

OŠ TONETA ČUFARJA 2

1:0

OŠ DANILE KUMAR 2

9.6.2010 13:30

FIT ČRNUČE

OŠ TONETA ČUFARJA

1:0 BB

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

9.6.2010 14:00

FIT ČRNUČE

OŠ MAKSA PEČARJA

1:0

OŠ NOVE FUŽINE 2

9.6.2010 14:30

FIT ČRNUČE

OŠ TONETA ČUFARJA 2

0:1

OŠ MARTINA KRPANA 2

9.6.2010 15:00

FIT ČRNUČE

OŠ NOVE FUŽINE

0:1

OŠ DRAVLJE

9.6.2010 15:30

FIT ČRNUČE

OŠ TONETA ČUFARJA

0:1

OŠ MARTINA KRPANA

9.6.2010 16:00

FIT ČRNUČE

OŠ MAKSA PEČARJA

0:1

OŠ VIČ

9.6.2010 16:30

FIT ČRNUČE

OŠ DANILE KUMAR

0:1

OŠ MIŠKA KRANJCA

9.6.2010 17:00

FIT ČRNUČE

OŠ TRNOVO

0:1

OŠ KOLEZIJA

9.6.2010 17:30

FIT ČRNUČE

OŠ MARTINA KRPANA 2

1:0

OŠ DRAVLJE

9.6.2010 18:00

FIT ČRNUČE

OŠ MARTINA KRPANA

0:1

OŠ VIČ

9.6.2010 18:30

FIT ČRNUČE

OŠ MARTINA KRPANA 2

0:1

OŠ TRNOVO

9.6.2010 19:00

FIT ČRNUČE

OŠ VIČ

1:0

OŠ DANILE KUMAR

9.6.2010 19:30

FIT ČRNUČE

OŠ MIŠKA KRANJCA

1:0

OŠ TRNOVO

9.6.2010 20:00

FIT ČRNUČE

OŠ KOLEZIJA

1:0

OŠ VIČ

9.6.2010 20:30

FIT ČRNUČE

OŠ TRNOVO

1:0

OŠ VIČ

9.6.2010 21:00

FIT ČRNUČE

OŠ MIŠKA KRANJCA

0:1

OŠ KOLEZIJA

9.6.2010 21:30

FIT ČRNUČE
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

OŠ KOLEZIJA

5505:055:0510

OŠ TRNOVO

6424:224:228

OŠ VIČ

7434:314:318

OŠ MIŠKA KRANJCA

4313:123:126

OŠ MARTINA KRPANA 2

5323:213:216

OŠ DANILE KUMAR

4222:202:204

OŠ MARTINA KRPANA

4222:202:204

OŠ DRAVLJE

4222:202:204

OŠ MAKSA PEČARJA

3121:2-11:2-12

OŠ TONETA ČUFARJA

3121:2-11:2-12

OŠ TONETA ČUFARJA 2

3121:2-11:2-12

OŠ DANILE KUMAR 2

2020:2-20:2-20

OŠ DR. VITA KRAIGHERJA

2020:2-20:2-20

OŠ NOVE FUŽINE

2020:2-20:2-20

OŠ NOVE FUŽINE 2

2020:2-20:2-20