Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ZIMSKI ŠPORTI

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

64

6.2.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

15

18.1.2019Vabilo OŠ Ljubljane za preizkus sprinterske discipline smučarskega teka  

0


ARHIV:
6.2.2018Športni dan OŠ - veleslalom  

0

6.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke    

13

6.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke    

41

7.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke

18

7.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke

26

7.2.2017Športni dan OŠ - veleslalom

11

2.3.2016Športni dan OŠ - veleslalom  

0

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

17

2.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

52

11.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke      

39

11.2.2015Športni dan OŠ - veleslalom  

27

11.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

15

12.2.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

23

12.2.2014Športni dan OŠ - veleslalom  

0

12.2.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

17

6.2.2013Športni dan OŠ - veleslalom  

30

6.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

24

6.2.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke      

52

6.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke      

30

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
VrtačnikJaka

M

1997OŠ BIČEVJE
KiswardayBor

M

1997OŠ BIČEVJE
GostišaAndraž

M

1997OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KovačičMatic

M

1998OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PirnatAljaž

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferLeon

M

1997OŠ TONETA ČUFARJA
TrstenjakTim

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
PercVeronika

Z

1997OŠ BIČEVJE
MaklinAna

Z

1997OŠ BIČEVJE
TrstenjakTara

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferIza

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
TuševljakJulija

Z

1997OŠ TONETA ČUFARJA
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
MišeljićAljoša

M

2000OŠ BIČEVJE
VelepičMatic

M

2000OŠ BIČEVJE
AlagićErvin

M

2000OŠ BIČEVJE
AhlinFilip

M

2000OŠ BIČEVJE
ZupančičFilip

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PogačarLeon

M

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HrenJošt

M

1999OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MladenovičAdrijano

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BožičDomen

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
WalasNik

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferFilip

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
BurjaAndraž

M

1999OŠ POLJE
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
BeličUrša

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ErjavcLana Dolores

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VehovarŽiva

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BoštjančičLara

Z

1999OŠ KOSEZE
MilanezIzabela

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
GlavičNuša

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA

6.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke      

11

10.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu      

14

4.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za kategorizirane učence-ke  

3

4.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v veleslalomu za učence-ke  

1

2.2.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v Teku na smučeh  

33