Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

FLOORBALL

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
23.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale

8

13.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

14

6.12.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - Finale

8

17.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

12


ARHIV:
28.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - Finale

4

25.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

8

16.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale

4

15.2.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

8

31.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke  

1

15.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - Finale

8

9.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke  

12

10.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - Finale

8

10.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale

8

12.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

11

31.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

12

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke

4

10.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 2. krog

8

5.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke

13

3.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - 1. liga

8

13.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke

15

30.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 1. liga

8

29.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 2. liga

7

10.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke

15

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke - 1. liga

4

2.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke

7

5.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - 1. liga

6

4.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - 2. liga

6

13.10.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke

12

10.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke - 1. liga

4

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za učenke  

7

8.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke 1. in 2. liga

13

6.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

15

5.2.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - 1. in 2. liga

12

22.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

15

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 1., 2., 3. liga

17

12.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke  

17

9.6.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke - 1.2.3. liga

13

28.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

13

21.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - 1.2.3. liga

13

10.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

13

2.12.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - Finale

8

18.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 1.2.3. liga

16

Prijavljene ekipe:
  - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
  - OŠ DANILE KUMAR
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ MIŠKA KRANJCA
  - OŠ NOVE JARŠE
  - OŠ POLJANE
  - OŠ PRULE
  - OŠ ŠENTVID
  - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZADOBROVA

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ VALENTINA VODNIKA

3:7

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25.11.2013 13:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ DANILE KUMAR

0:5 BB

OŠ VODMAT

25.11.2013 13:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ VALENTINA VODNIKA

5:0 BB

OŠ DANILE KUMAR

25.11.2013 14:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ VODMAT

1:2

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25.11.2013 14:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ VALENTINA VODNIKA

1:5

OŠ VODMAT

25.11.2013 15:00

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA

OŠ DANILE KUMAR

0:5 BB

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

25.11.2013 15:30

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

330014:4106

OŠ VODMAT

320111:384

OŠ VALENTINA VODNIKA

31029:12-32

OŠ DANILE KUMAR

30030:15-150

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIRANA JARCA

3:6

OŠ KAŠELJ

22.11.2013 13:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2:3

OŠ ŠENTVID

22.11.2013 13:30

OŠ KAŠELJ

OŠ MIRANA JARCA

3:4

OŠ ŠENTVID

22.11.2013 14:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

2:6

OŠ KAŠELJ

22.11.2013 14:30

OŠ KAŠELJ

OŠ MIRANA JARCA

1:2

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

22.11.2013 15:00

OŠ KAŠELJ

OŠ ŠENTVID

3:4

OŠ KAŠELJ

22.11.2013 15:30

OŠ KAŠELJ
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ KAŠELJ

330016:886

OŠ ŠENTVID

320110:914

OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO

31026:10-42

OŠ MIRANA JARCA

30037:12-50

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

1:4

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

21.11.2013 13:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ PRULE

0:2

OŠ ZADOBROVA

21.11.2013 13:30

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:1

OŠ PRULE

21.11.2013 14:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ ZADOBROVA

4:4

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

21.11.2013 14:30

OŠ F.R. – STANETA

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

2:2

OŠ ZADOBROVA

21.11.2013 15:00

OŠ F.R. – STANETA

OŠ PRULE

0:4

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

21.11.2013 15:30

OŠ F.R. – STANETA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2

321012:575

OŠ ZADOBROVA

31208:624

OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA

31115:7-23

OŠ PRULE

30031:8-70

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

OŠ MIŠKA KRANJCA

5:2

OŠ HINKA SMREKARJA

27.11.2013 13:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ POLJANE

0:5 BB

OŠ NOVE JARŠE

27.11.2013 13:30

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

5:0 BB

OŠ POLJANE

27.11.2013 14:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ NOVE JARŠE

2:3

OŠ HINKA SMREKARJA

27.11.2013 14:30

OŠ H. SMREKARJA

OŠ MIŠKA KRANJCA

2:0

OŠ NOVE JARŠE

27.11.2013 15:00

OŠ H. SMREKARJA

OŠ POLJANE

0:5 BB

OŠ HINKA SMREKARJA

27.11.2013 15:30

OŠ H. SMREKARJA
Lestvica T  Z  N  P   R Točke

OŠ MIŠKA KRANJCA

330012:2106

OŠ HINKA SMREKARJA

320110:734

OŠ NOVE JARŠE

31027:522

OŠ POLJANE

30030:15-150
21.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke  

16

13.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

12

25.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

15

15.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke  

10

14.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

9

5.3.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

11

28.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 1. in 2. liga

12

24.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke    

12

2.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale  

7

30.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke  

5

6.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke  

7

4.4.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 2. in 3. liga  

2

28.3.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke - 1. liga  

6

14.2.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke    

13

20.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za najmlajše učence-ke  

5