Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

BADMINTON - Ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.3.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

3


ARHIV:
5.4.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

3

31.1.2017Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

1

11.4.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

2

13.3.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu  

3

7.4.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

4

6.3.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

5

15.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

5

9.2.2011Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

8

Prijavljene ekipe:
 - OŠ DANILE KUMARŠkof  Živa, Udovč Kristina, Polanc Ana, Jarc Žan, Zorec Jaša, Sojer Luka
 - OŠ MIŠKA KRANJCAKogovšek Melita, Farič Neža, Kogovšek Tine, Gobec Vid, Žorž Iza
 - OŠ MIŠKA KRANJCA 2Kozamernik Lara, Mikuž Lucija, Jelen Tia, Pavlovčič Uroš, Hozjan Gregor, Kos Aljaž
 - OŠ NOVE FUŽINEŽmavc  Nal, Horjak  Blaž, Gradišar  Vanesa, Novljan  Petra, Bašič  Jasmina
 - OŠ NOVE JARŠEJan Strehovec Miha, Tržan Miha, Marguč Tilen, Markun Kaja, Mihelič Barbara
 - OŠ VODMATKobal Ema, Kravcar Karmen, Herman Ula, Brvar Gašper, Obal Gaj Julij
 - OŠ VRHOVCIŠtrekelj Blaž, Mlinar Juš, Škof Andraž, Pavlin Vita, Pintar Metka
 - OŠ VRHOVCI 2Uršič Tilen, Vesel Gašper, Mramor Jan, Turnšek Anja, Pirc Jevšenak Vesna

10.2.2010Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu    

3